Rezultate te kerkimit per termin: +Personeli

Meta: total 1000 / total_found 4794 / time 0.002 / keyword[0] personeli / docs[0] 4794 / hits[0] 5772 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Tre fëmijë humbin jetën në pishinën e elektrizuar

Tre fëmijë dhe dy të rritur që u përpoqën t’i shpëtojnë, kanë humbur jetën pasi kanë rënë në kontakt me rrymën në një park ujor në Turqinë veri-perëndimore. Incidenti ndodhi në qytetin e Akyazi-t në provincën Sakarya, 100 km në lindje të Stambollit. Menaxheri i parkut

No Pic available
  • 2017-06-22

Sanitarja e spitalit tregon si u inefektua me tuberkuloz gjatë punës

Plot 15 vjet duke punuar në spitalin rajonal të Durrësit, vitet e fundit duke iu përkushtuar pacientëve me tuberkuloz,  pa e ditur se një ditë do të preket edhe ajo nga kjo sëmundje infektive.   Pacientja F.S, 45 vjeç është e shtruar  në spitalin universitar Shefqet Ndoqi

No Pic available
  • 2017-06-22

Sanitarja e spitalit tregon si u infektua me tuberkuloz gjatë punës

Plot 15 vjet duke punuar në spitalin rajonal të Durrësit, vitet e fundit duke iu përkushtuar pacientëve me tuberkuloz,  pa e ditur se një ditë do të preket edhe ajo nga kjo sëmundje infektive.   Pacientja F.S, 45 vjeç është e shtruar  në spitalin universitar Shefqet Ndoqi

No Pic available
  • 2017-06-18

Eco Tirana shtrin aktivitetin e saj edhe në qytete të tjera të Shqipërisë

Pas miratimit të vendimit në Këshillin Bashkiak, që i jep mundësi Eco Tiranës të zhvillojë aktivitetin e saj edhe me shoqëri të tjera tregtare, kompania publike italo-shqiptare ka ambicien të operojë edhe në qytetet të tjera të vendit. Administratori i “Eco Tirana”, Diego

Këto janë objektet që klientët vjedhin në restorante
  • 2017-06-11

Këto janë objektet që klientët vjedhin në restorante

Restorantet shpesh bien pre e vjedhjeve dhe autorët nuk është se duan të vjedhin kasën, por thjeshtë objekte që duan ti mbajnë si kujtim. Ka nga ata klientë që nuk shkojnë në restorant për të ngrënë, por edhe për të vjedhur objekte të ndryshme. Ne do të ju paraqesim listën e obj

No Pic available
  • 2017-06-06

U përfshi në fushatë, shkarkohet drejtori i spitalit Berat

Ministri i Shëndetsisë ka shkarkuar drejtorin e spitalit Berat Idlir Frashëri dhe ka emëruar mjekun obseter-gjinekolog Arqile Vasili. Ministri i Shëndetisë Arben Beqiri, zhvilloi një takim me dyer të mbyllura në drejtorinë e Spitalit Rajonal të Beratit, ndërkohë që qëllimi i kësaj vi

No Pic available
  • 2017-05-29

Skandal/ Personeli në fushatën e Ramës! Qendra shëndetësore mbyllur

Emisioni investigative BOOM, në RTV Ora News ka bërë një vëzhgim të pjesëmarrjes së administratës në fushatën zgjedhore. Grupi i xhirimit ishte në qendrën shëndetësore 1 në Lushnje, ku stafi i këtij institucioni brenda orarit të punës kishte shkuar në një takim elektoral të Par