Rezultate te kerkimit per termin: +Personi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.801Z

Arrestohen shtatë vetë për rrëmbim personi

Shtatë persona janë arrestuar sot nga policia e Tiranës të akuzuar për rrëmbim personi. Mesa të arrestuarve është edhe një punonjës policie. Robert Luzi është ndaluar bashkë me gjashtë personat e tjerë pasi morën peng një 18-vjeçar. Ngjarja ndodhi pas grindjes mes palëve, g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.372Z

Prokuroria: Çelmeta, personi kyç ndër të arrestuarit

Share Prokuroria shqiptare tha se zv/drejtori i përgjithshëm i Metrologjisë, Roland Çelmeta ka qenë personi kyç në historinë e abuzimit me peshëmatësit në karburante, supermarkete dhe furra buke, skandal për të cilin ra në pranga vetë ai dhe shtatë vartës të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.740Z

SHBA, dorëzohet personi që vrau 8 njerëz

është dorëzuar në polici ndërsa ndodhej i fshehur në një pyll të Virxhinias në SHBA, personi i armatosur që dyshohet se është vrasësi i tetë personave, ngjarje e cila trondit shtetin amerikan një ditë më parë. Kufomat e trupave u gjetën nga agjentët e policisë brenda dhe jashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.931Z

Durrs, identifikohet personi i vetevarur

Identifikohet personi që u gjet i varur në një nga kolonat e pistës së re ne shëtitoren bregdetare të Durrësit. Mëngjesin e sotëm trupi i pa jete i 50-vjecarit Shpetim Agolli u vu re nga punetoret dhe kalimtare te rastit te cilet njoftuan autoritetet policore. Sipas informacio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.772Z

Durrës, gjendet trupi i pajetë i një personi

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit.   Viktima e seksit mashkull, rreth 35 vjeç, i paidentifikuar është gjetur në lagjen 18 të qytetit bregdetar.   Personi është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.336Z

Festa jashtë shtëpisë, pesë mijë lekë personi

Ushqim dhe pije, ose vetëm pije pa limit, ofertat në qendër të qytetit nisin nga 3500 lekë  Lorina Mixha Më datë 30 dhjetor është thuajse e pamundur të gjesh vende në restorant apo në lokale nate. Për të kaluar jashtë festën e fundvitit duhet të paguash çmime të kripura. Edhe ps

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.058Z

Shkodër, aksident me pasojë vdekjen e një personi

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Rrenc të  Shkodrës. Nga të dhënat paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ku njëri prej drejtuesve ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama