Rezultate te kerkimit per termin: +Perune

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.416Z

FIFA perjashton Perune

Kombetarja e Peruse eshte perjashtuar nga Fifa per te marre pjese ne kompeticionet nderkombetare.Shkak per kete kane qene problemet shtet-federate.Presidenti i federates peruane te futbollit nuk eshte njohur nga Ministria e Sporteve.Me kete denim Peruja nuk merr pjese ne ndeshjet kualifikuese dhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.638Z

Cameron i uron fat kombetares angleze

Per ti uruar fat kombetares kryeministri britanik shkeli me kembet e tij mbi barin e gjelber te parkut Saint George ku skuadra e Tre Luaneve po pergatitet per miqesoren me Perune qe do te luhet ne Wembleybr br Ne perfundim te seances stervitore pasi ndoqi ne aksion disa prej yjeve te Anglise David

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.231Z

Copa America Brazili prek fundin

brbrBrazili pesoi humbjen e pare pas 31 vjetesh me Perune duke u eliminuar nga Kupa e Amerikes ne futboll Nje eliminim shokues per te ashtuquajturit Selecao qe i japin fund tre viteve me rezultate zhgenjyese duke nisur qe nga shkaterrimi ne boteror perballe Gjermanise Zhgenjim i madh per nje nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.242Z

Zvicra fiton por demtohet Lichtstainer

Ne Luzerne Zvicra nje tjeter pjesemarres ne kupen e botes mundi 2 me 0 ne shtepi Perune ne nje takim miqesor ku kane luajtur ne total 5 lojtare me origjine shqiptare Xhaka Mehmedi Behrami Xhemaili dhe Shaqiri Rezultati ne kete takim u zhbllokua ne minuten e 78 nga Lihtshtainer por mbrojtesi i Juvent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.005Z

Kuqezinjte ndaj Paraguajit?

Nderkohe qe Federata Shqiptare e Futbollit ende nuk ka zyrtarizuar kundershtarin e kuqezinjve per 19 nentorin, Paraguaji duket se e ka kombetaren tone alternative te mundshme. Ne faqen e njohur te internetit Gol com shkuhet se skuadra qe udheheq grupin eliminator te Amerikes se Jugut per boteror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.364Z

Superaksioni i policise kolumbiane asgjesohen 168 laboratore kokaine

p styletext-align justifyPlicia kolumbiane shkaterroi 168 laboratore kokaine gjate nje operacioni ne jug te vendit ne kufirin me Ekuatorin dhe Perune njoftuan autoritetetbrbr brbrJaven e kaluar 168 laboratore destinuar per prodhimin e bazes dhe klorhidratit te kokaines u lokalizuan u kontrolluan dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.652Z

Peru, 30 viktima ne nje aksident

Nje tragjedi e vertete ka prekur diten e sotme Perune. Rreth 30 persona kane humbur jeten dhe rreth 20 te tjere u plagosen ne nje aksident rrugor te ndodhur ne zonen e Granjas ne veri te vendit. Nje autobus ne te cilin udhetonin rreth 60 persona eshte rrezuar ne nje humnere per shkaqe en

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama