Rezultate te kerkimit per termin: +Pervec

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.760Z

Thaci Koalicion me te gjithe pervec Vetevendosjes

Prishtine 15 dhjetor NOA - Kryeministri Hashim Thaci ka thene se eshte i hapur te beje koalicion me secilen parti politike pervec Levizjes Vetevendosje.Une do te zgjedh partneret me te mire qe i pershtaten konceptit tim dhe vizionit per nje Kosove euro-atlantike. Une jam per nje rajon pa kufi ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.892Z

Te gjithe heshten pervec mureve

Transmetuar me 24062014 - 1214 br br Nga Prof Dr Sali Berishabr br Shkrim ne pergjigje te disa pasaktesive te nje artikulli te shkruar nga nje autor anonim te bazuar ne deshmitare anonime lidhur me skandalin e Edvin Kristaq Rames krizen akcesin e tij sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.883Z

PS Per naften mund te flase kushdo pervec PD

Transmetuar me 22012015 - 1451 Tirane 22 janar 2015 NOAal- Partia Socialiste deklaroi se per cmimin e naftes mund te flase kushdo pervec Partise Demokratikebr br Deputeti Ervin Bushati ne nje dalje nga selia roze tha se Partia Demokratike e gjeti cmimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.745Z

Berisha Gati te hetojme cdo gje pervec proceseve gjyqesore

Kryeministri Berisha u shpreh i gatshem per hetimin e zgjedhjeve parlamentare te 28 qershorit duke perjashtuar hetimin e ceshtjeve per te cilat ka nje vendim gjykate. Gjate fjales se mbajtur dje ne seancen e pare parlamentare te sesionit te ri ne replike me kryetarin e Grupit Parlamentar te PS-se B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.982Z

Pervec kandidateve te PS-se pa pergjigje edhe aleatet

Marreveshja Pervec problemit socialist te kandidaturave selia roze perballet sot edhe me kerkesat e aleateve te saj. Me propozime konkrete per bashki te vogla dhe komuna partneret e saj politike ne Aleancen per te Ardhmen mbeten ende sot pa nje firme socialiste per plotesimin e kerkesave te veta. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.262Z

"Pervec paterices LSI, tani dhe nje shkop per Berishen"

Me tone shume te ashpra eshte shprehur deputeti socialist, taulant Balla ne lidhje me Partine Socialiste '91 te themeluar dy dite me pare nga ana e Petro Kocit, ish funksionarit te larte socialist qe nga viti 1991. Duke e akuzuar se tashme eshte bere nje mbeshtetje per Berishen, perkrah Metes, deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.822Z

Pervec virozave situata shendetesore e qete

10/12/2010Pagese shtese per personelin mjekesor qe po sherben ne zonat e prekura nga permbytja Stafi i ISKSH-se kontribut financiar per banoret sherbimet 24 ore deri ne fund te emergjences Ndonese nuk ka kaluar ende situata e emergjences ne zonat e permbytura te Shkodres gjendja shendetesore e ban

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama