Rezultate te kerkimit per termin: +Perversitet

Total: 151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.200Z

Rama krahasoi krimet në Shqipëri me përdhunimet në Këln, Basha: Perversitet

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave në lidhje me situatën e rendit dhe të krimit në vend, kur tha nga Durrësi se ngjarje kriminale do të ketë, pasi solli edhe krahasimin se natën e ndërrimit të viteve në Gjermani u përdhunuan 80 vajza e gra. Statusi i Bashës: Thi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.087Z

Nata e Bardhë, Kadilli i PD-së:Perversitet, Paloka: Nata e të marrëve

TIRANE- Deputetët e PD-së sulmojnë kryeministrin Rama për rikthimin e traditës së “Natës së Bardhë” të cilën ai e ndërmori kur ishte kryetar bashkie dhe e rimori tani që është në krye të qeverisë.&l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.705Z

Komuniteti Mysliman: Shqipëria të mos bjerë në perversitet moral

Mjaft i ashpër ka qenë reagimi i djeshëm zyrtar i Komunitetit Mysliman Shqiptar kundër ligjërimit të martesave të homoseksualëve në vendin tonë. Madje, drejtuesit e këtij komuniteti nuk kanë ngurruar që të përdorin edhe përcaktime të tipit "perversitet moral" lidhur me çështjen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.174Z

Izet Haxhia: Shukriu? Ky perversitet ka nisur që me Pollon, që shkonte me këshilltaren e vet, deri tek Azemi që e kapi gruaja me bashkëshorten e kolegut

Izet Haxhia shkruan se Shukri Xhelili është një fenomen që ka nisur herët në zyrat e shtetit shqiptar. Ai përmend disa raste, duke përfshirë edhe Genc Pollon dhe Azem Hajdarin. Breket e grisura te Shykriut jane fytyra e shtetit qe kemi ndertuar keto 25 vite dhe qe Rilindja nudiste po e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.210Z

Nata e Bardhë, FatbardhKadilli: Perversitet politik

TIRANE-Opozita akuzon për imorale festën e “Natës së Bardhë”. Dy prej eksponentëve më të lartë të kësaj partie, Edi Paloka dhe Fatbardh Kadili, e kanë cilëuar këtë aktivitet të organizuar nga qeveria si nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.099Z

PERVERSITET PUBLIK!

Nga: Mentor KIKIA Gjëja më pa vlerë që kam vënë re këto ditët e fundit është sarkazma e madhe, në rrjet, por jo vetëm, me Bashën dhe Ramën që ishin fotografuar nga pasagjeri dixhital duke fjetur në avion. Bashën e akuzuan se ia fut gjumit në qiell, ndërsa në tokë opozita protest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.292Z

Basha:Krimi në vend unik, Rama-Tahiri janë kërthizë-lidhur me bandat

Kreu i Opozitës: Krahasimi me ngjarjet kriminale në Gjermani, perversitet i skajshëm I gjendur nën presionin e opozitës dhe qytetarëve, pas ngjarjeve kriminele të njëpasnjëshme ne vend, Edi Rama u përpoq t'ia hedhë hedh kësaj here, duke u justifikuar, se krime ndodhin edhe në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama