Rezultate te kerkimit per termin: +Pesha

Total: 5222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.566Z

Pesha: Do fitojmë betejën ligjore

Në një kohë kur reagimet nga PS kanë qëne të shpeshta duke akuzuar ish zv/kryeministrin Ilir Meta, e ndërsa Meta në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar ka folur për shpifjet e trillimet e video-përgjimeve, duke e drejtuar gishtin tek kreu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.985Z

FOTOT/ Bisha shqiptar, që ngre pesha të çmendura

Ky shqiptar nga Kosova, mund të konsiderohet një bishë e vërtetë. Ai ngre makina, tërheq kamiona, dhe së fundmi ka ngritur edhe një traktor mbi 1000-kg.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.442Z

Gjyshja e cila ngre pesha pa problem

Ajo është 80 vjec dhe ngre pesha sikur të ishte 20. Gjyshja, Wanja Snjodin nga Suedia ka një trup të mprehur dhe muskulor. Sipas Wanjas, ajo ushtrohet gjashtë herë në javë, dhe pesë nga ato ditë i kalon duke çuar pesha në palestër, shkruan The Sun. Ajo filloi të ngrinte pesha që në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.791Z

Pesha: Berisha, ndotës akustik i ambientit të Vlorës

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në qytetin e Vlorës, Besjan Pesha, ka reaguar ashpër në lidhje me vizitën Berishës në qytetin e Vlorës. Në emër të LSI-së, por edhe të të gjithë qytetarisë së shëndoshë të qytetit të Vlorës, Pesha denoncoj dy fenomene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.110Z

LSI, Pesha: Veliaj, kone grindavece nën këmbët e Edi Ramës

Zëvendës Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Besjan Pesha e ka cilësuar kryetarin e G99, Erion Veliaj si një një kone grindavece  që vërtitet këmbëve të Edi Ramës. Pesha u shpreh se ndihem shumë i turpëruar sot nga aktiviteti i kohëve të fundit të ish kolegut tim, ish drejtorit të Mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.085Z

Pesha: Rama të bëjë analizat e drogës

Drejtori i Përgjithshëm i Politikave Tregtare në Ministrinë e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Besjan Pesha, reagoi dje për mediat ndaj akuzave të reja të PS-së për ministrin Prifti. Sipas Peshës, Rama tenton të përhapë panik në Shqipëri për të fshehur problemin e tij të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.799Z

Pesha: do ti kthejmë Vlorës dinjitetin e munguar

Zv/ Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Besjan Pesha ka zhvilluar dje një takim me banorë të një prej lagjeve më problematike të Vlorës, në zonën ku depozitohen mbeturinat e gjithë qytetit. Pasi ka inspektuar një pjesë të zonës dhe ka parë nga afër gjendjen skandaloze në të cilën je

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama