Rezultate te kerkimit per termin: +Peshkopis

Total: 438
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.513Z

Transferimi i filialit të Peshkopisë, reagojnë pedagogët e Universitetit të Durrësit

DURRES - Vendimi i rektoratit të universitetit "Aleksandër Moisiu" për përforcimin e trupës akademike të filialit të Peshkopisë me personel nga Durrësi ka nxitur sot reagimin e një grupi pedagogësh të këtij institucioni të lart&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.733Z

E zë korenti, rëndë në spital punonjësi i nënstacionit elektrik të Peshkopisë

PESHKOPI- Një punonjës i Nënstacionit elektrik të Peshkopisë ka rrezikuar seriozisht jetën mëngjesin e sotëm. Mësohet se 55-vjeçari Haxhi Lleshi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ai është dërguar me urgjenc&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Transferohet monstra e Peshkopis

• Monstra e ngjarjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Dy të arrestuar për plagosje dhe aksident

Dibr Policia e Dibrs arrestoi dje shtetasin L. Hoxha, 20 vje, banues n qytetin e Peshkopis, i cili akuzohet pr “plagosje t leht me dashje”. Burimet e policis bjn t ditur se n lagjen “Kamen” t qytetit t Peshkopis, pas nj grindjeje t astit, i riu ka plagosur me thik n kmb dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.075Z

Peshkopi probleme nga debora

Temperaturat e ulëta këto ditë në rrethin e Dibrës, kanë vështirësuar shumë jetën e banorëve në qytetin e Peshkopisë. Ngricat kanë bërë që në shtëpitë e banorëve të mungojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.592Z

Vrasja në Peshkopi, arrestohen babë e bir

Vrasja e ndodhur në qytetin e Peshkopisë ku dy persona i morën jetën një të treti, ka bërë që policia pas kërkimeve intensive të arrestojë autorët. Siç raporton Noa.al, të prangosurit janë Ramiz Cena dhe Endrit Cena ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.954Z

Peshkopi arrestohen dy grabites

Dy 22-vjeçarë janë arrestuar nga policia në qytetin e Peshkopisë. Ata janë shtetasit Luis Vojka dhe Oltion Doçi, të cilët akuzohen se kanë grabitur me dhunë një shtetas në rrugë duke i marrë atij 140 euro dhe te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama