Rezultate te kerkimit per termin: +Peshkun +Fluturues

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] peshkun / docs[0] 535 / hits[0] 673 / keyword[1] fluturues / docs[1] 1058 / hits[1] 1504 /
Sherri Bushati-Zheji/ Replikat e plota të dy gazetarëve
  • 2016-06-30

Sherri Bushati-Zheji/ Replikat e plota të dy gazetarëve

Pse vazhdoj të qesh me Zhejin Nga Andi Bushati Kam vendosur të qesh me Artur Zhejin. Kam vendosur të qesh me këtë koleg që vendosi t’i kthehet profesionit të gazetarit të pavarur, pasi nuk u zgjodh dot më as deputet (siç u përpoq në Durrës në 2009 me LSI-në), as drejtor i televi

Pse vazhdoj të qesh me Zhejin
  • 2016-06-29

Pse vazhdoj të qesh me Zhejin

Nga Andi Bushati Kam vendosur të qesh me Artur Zhejin. Kam vendosur të qesh me me këtë koleg që vendosi ti kthehet profesionit të gazetarit të pavarur, pasi nuk u zgjodh dot më as deputet (siç u përpoq në Durrës në 2009 me LSI-në), as drejtor i televizionit publik (falë Nanos) dhe

No Pic available
  • 2008-03-26

Ndizet pishtari olimpik, tentohet të vidhet në Olimpia

Ceremonia u shoqërua me manifestime kundër Kinës nga protestues tibetianë. Pishtari i ndezur do të udhëtojë rreth 137 mijë kilometra gjatë 130 ditëve Nis shumë keq ndezja e flakës olimpike të “Olimpiadës së Pekinit”, madje edhe me incidente. Dje, në Tempullin e Herës, në Olimpi