Rezultate te kerkimit per termin: +Peter +Wilson

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.936Z

Arkitekti i Korçës Peter Wilson inspekton një për një projektet e reja

KORÇE – Arkitektura e re e qytetit të Korçës është mbikqyrur nga arkitekti me famë botërore Peter Wilson. Ai ka inspektuar sot një për një projektet që janë duke u zbatuar në këtë qytet sipas ideve të tij dhe ku më kryesoret janë Zona Këmbësore dhe sheshi para Katedrales.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.106Z

Martohen Ciara dhe Russell Wilson

Zyrtarisht Ciara dhe futbollisti amerikan Russell Wilson janë burrë e grua! Çifti lidhën jetët e tyre me martesë në një ceremoni të hatashme në kështjellën Peckforton në Liverpool. Dasma kishte një numër të madh personash të ftuar, ndër të tjere nuk munguan as të famshmit si Kell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Beqaria! Ç’është kjo?

Dy miq, të martuar prej shumë vitesh, kanë filluar të mërziten nga jeta në çift. Duke parë situatën, gratë e tyre u japin leje që për një javë ata mund të bëjnë ç’të duan pa pasur asnjë pasojë. Edhe pse në fillim filmi duket sikurse një ëndërr që më në fund po realiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.249Z

Burra të lirë në kinema Millenium

Vëllezërit Farrelly, të njohur për komeditë e tyre, ndër të cilat Dumb and Dumber, rikthehen me një vepër të re, me protagonistë Owen Wilson, Jason Sudeikis, Jenna Fischer dhe Christina Applegate. Pasi ka ndjekur aventurën më të fundit të kapitenit Jack Sparrow dhe piratëve të tjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.301Z

Burra te lire nga grate ne Millennium

Te papjekur Adoleshente te perjetshem Burra qe shikojne pak si teper femrat Dy burra te martuar dhe te lumtur i futen nje aventure. Dergohen nga grate e tyre per pushime jashtemartersore. Por cili eshte rezultati Filmi Piratet e Karaibeve 4 me zor i la vendin nje tjeter filmi ne kinema Millennium.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.491Z

Fshehu abuzimet pedofile, dënohet Kryepeshkopi në Australi

Një gjykatë australiane ka shpallur fajtor një arqipeshkv katolik për fshehjen e rastit të abuzimit seksual të fëmijëve në vitet 1970. Philip Wilson, kryepeshkopi i Adelaidës, bëhet katoliku më i vjetër në botë që akuzohet dhe dënohet për këtë vepër penale. Policia zbuloi se ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.722Z

Palacios zgjedh Stoke Cityin

Nga Express më 29 gusht 2011 në ora 17:36 Trajneri i Tottenham, Harry Redknapp ka konfirmuar se Wilson Palacios, ka kaluar testet mjekësore në Stoke dhe po ashtu pritet që të sqaroj edhe gjendjen jo stabile të sulmuesit Peter Crouch. Mesfushori i kombëtares së Hondurasit nuk ka luajtur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama