Rezultate te kerkimit per termin: +Petkovi

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.661Z

Petkoviç: Me rrezik dy ndeshjet me Shqipërinë

Ilija Petkoviç ka deklaruar se dy ndeshjet e kombëtares së Serbisë ndaj Shqipërisë, në kuadër të kualifikimeve për "Euro 2016", do të jenë të rrezikut të lartë. Këtë deklaratë koordinatori i skuadrës ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.121Z

Lacio, Petkoviç kthen Canën në mbrojtje

Lacio luan sot në mbrëmje ndaj Panathinaikosit në Europa League, por vëmendja e të gjithëve në kampin bardhekaltër është e përqendruar në derbin e së dielës ndaj Romës. Trajneri Vladimir Petkoviç do t’ia besoj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.278Z

Petkoviccedil trajneri i ardhshem i Zvicres

Vladimir Petkoviç, trajneri i tanishëm i Lazios do të jetë njeriu që do të zëvendësojë Ottmar Hitzfeld në stolin e kombëtares së Zvicrës, informoi të hënën Federata Zvicerane e Futbollit. Hitzfeld kishte konfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.179Z

Trajkoviç dhe Petkoviç akuzojnë për parregullsi në votimet e djeshme

Serbët e jugut Parregullsi janë evidentuar edhe nga komisionerë të disa subjekteve serbe. Në një konferencë për media në Çagllavicë, kryetari i Partisë Socialdemokrate serbe, Slavisha Petkoviç, dhe kryetarja e Listës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.565Z

Trajkoviç dhe Petkoviç akuzojnë për parregullsi në votimet e djeshme

Serbët e jugut Parregullsi janë evidentuar edhe nga komisionerë të disa subjekteve serbe. Në një konferencë për media në Çagllavicë, kryetari i Partisë Socialdemokrate serbe, Slavisha Petkoviç, dhe kryetarja e Listës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.761Z

Zyrtare Vladimir Petkovic do te jete trajneri i ri i kombetares se Zvicres

Tani është zyrtare. Vladimir Petkoviç do të jetë trajneri i ri i kombëtares së Zvicrës. Trajneri serb, i cili u largua nga pankina e Lacios vetëm një ditë më parë do të marrë drejtimin e skuadrës zviceriane më 1 k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.498Z

Berisha pritet të debutojë sot me Lacion

TIRANE-Trajneri i bardhekaltërve Vladimir Petkoviç po mendon ta aktivizojë titullar Etrit Berisha, portierin e kombëtares shqiptare në sfidën e Europa League ndaj APOEL Limasol. Është një mundësi konkrete që 25-vjeçari mezi po e pret, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama