Rezultate te kerkimit per termin: +Petran

Total: 94
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.436Z

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS PËRFUNDIMTARE TË PRONAVE, PYJE DHE KULLOTA, QË DO TË TRANSFEROHEN NË PRONËSI TË NJËSISË SË QEVERISJES VENDORE, KOMUNA PETRAN, TË QARKUT TË GJIROKASTRËS

V E N D I M  PËR  MIRATIMIN E LISTËS PËRFUNDIMTARE TË PRONAVE, PYJE DHE KULLOTA, QË DO TË TRANSFEROHEN NË PRONËSI TË NJËSISË SË QEVERISJES VENDORE, KOMUNA PETRAN, TË QARKUT TË GJIROKASTRËS   Në mbësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.989Z

Skandal/ KKT vendos ndërtimine HEC në zonë turistike

Të tjera rreth shkrimit Kryebashkiaku Jaçe: Turp i qeverisë Miratohet plani i gazsjellesit TAP TIRANE - Këshilli Kombëtar i Territorit, i mbledhur nën drejtimin e Kryeministrit Berisha, mori dje një sërë vendimesh, përfshirë këtu edhe lejen zhvillimore komplekse për ndërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.137Z

Përmet, bombola e gazit djeg një shtëpi

Një banesë në fshatin Petran, 15 km larg qytetit të Përmetit, u dogj plotësisht dje paradite, si pasojë e një zjarri që mendohet të jetë shkaktuar nga një bombol gazi. Gentian Mullai, zëdhënësi i Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Gjirokastrës, tha se "zjarri përfshiu banesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.927Z

Priten pyjet ne Permet

Një masakër e vërtetë po ndodh po ndodh në komunat Piskovë, Frashër e Petran në rrethin e Përmetit. Banorë të zonës apo edhe nga zona të tjera presin pa asnjë kriter pemët, të reja apo të vjetra, të cilat do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.730Z

Permet, pengohet dhenia e ID

Nga 7 komuna dhe 2 Bashki ne rrethin e Permetit kane filluar pune per kartat e identitetit vetem ne dy Bashkite e Permetit dhe te Kelcyre, si dhe ne komunat Deshnice e Piskove. Ne 5 komunat Carshove, Petran, Suke, Ballabn dhe Frasher nuk ka filluar aplikimi per arsye te mosardhjes ende te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.457Z

HEC-et qe shkaterrojne turizmin

Mbledhja e KRRTRSH-së, nën drejtimin e kryeministrit, miratoi në mënyrë të paligjshme ndërtimin e 2 hidrocentraleve mbi lumin Lengaricë nga firma “Lengarica & Energy SH.P.K”, në komunën Petran të Pëmetit, duke shkelur kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.812Z

Përmet, helmohet me fostoksinë, 23-vjeçarja ndërron jetë në spital

Vendos ti japë fund jetës në mënyrë tragjike, duke pirë fostoksinë. Kështu ka vepruar një 23-vjeçare, e cila pas aktit të vetëflijimit ka ndërruar jetë në spitalin e Tiranës. Burime pranë Repartit të Urgjencës në spitalin e Përmetit bëjnë me dije se 23-vjeçarja Erilda Goxhaj,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama