Rezultate te kerkimit per termin: +Petraq +Semani

Meta: total 27 / total_found 27 / time 0.000 / keyword[0] petraq / docs[0] 1673 / hits[0] 2358 / keyword[1] semani / docs[1] 172 / hits[1] 227 /
Semani i Detit të Vdekur
  • 2016-07-18

Semani i Detit të Vdekur

-Albanian Stories Nga Rudina Xhunga Ai quhet Petraq Trifka. Është i zoti i tavernës më të mirë në Seman. Gjithmonë i qeshur dhe me fytyrën e skuqur nga zjarri i kuzhinës. Kur pyet çfarë ka, ai përgjigjet gjithmonë njësoj: "Çfarë nuk ka. Ka iriq që ta dish ti me sa zor e zëmë, k

Plagosja e Skures Gjykata e Krimeve te Renda seance gjyqesore
  • 2013-01-17

Plagosja e Skures Gjykata e Krimeve te Renda seance gjyqesore

Kam qenë i dehur, nuk desha ta qëlloja shefin e krimeve…, automatiku mu shkrep vetë kur më kapi nga tutat për të më marrë armën…. Vetëm kaq ka thënë në gjykata Fitim Alla, i akuzuari për plagosjen e shefit të k

No Pic available
  • 2011-07-19

Vrasja e Koliçit, burg me afat Balliut

Bledar Balliu dje në gjyq Gjykata e Tiranës vendosi dje masë të përkohshme sigurie me 40 ditë burg për Bledar Balliun, të akuzuar nga Prokuroria si autor i vrasjes së shtetasit Aleksandër Koliçit mbrëmjen e së premtes në Tiranë.Trupi gjykues vendosi dje masën e sigurisë arrest me bu

Gjykata konfiskon pasurin e Balliut i denuar me 14 vjet burg
  • 2010-10-24

Gjykata konfiskon pasurin e Balliut i denuar me 14 vjet burg

TIRAN- Gjykata per Krime te Renda ne kryeqytet me kerkese te institucionit te akuzes vendosi konfiskimin e pasurise se luajtshme dhe te paluajtshme te denuarit per trafik droge shtetasit Bledar Balliu. Ka qene treshja gjykuese e perbere nga gjyqtaret Ardit Mustafaj Bardhyl Dhamo dhe Flora Hajredini

No Pic available
  • 2010-04-10

Mafiozi plak i bandës së Sardës masakron familjen shqiptare

ITALI – Një shtetas italian, i njohur si një nga ish-drejtuesit e të ashtëquajturës Banda e Sardës në vitet ‘60 ka masakruar një familje shqiptare në Olbia të Italisë. Burime nga mediat italiane bëjnë të ditur se janë ekzekutuar dy shqiptarë dhe janë plagosur dy të tjerë, ku

Droga, pas vrasjes së Saliut fituam 500 mijë euro
  • 2010-02-26

Droga, pas vrasjes së Saliut fituam 500 mijë euro

Dëshmia e Colit Sipas rrëfimit të të penduarit të bandës së Durrësit, paratë e fituara nga trafiku u shpenzuan në luftën kundër grupit të Berishës Avokatët e të pandehurve tentuan të marrin përgjigje nga Coli , për tetë vrasjet e kryera nga ai kur ishte pjesë e bandës T

No Pic available
  • 2009-10-16

Policia në alarm, kërcënohet i penduari Coli

BANDA Uniformat blu kontrollojnë Gjykatën e Krimeve të Rënda me qenë anti-eksploziv përpara seancës, kur pritej dëshmia e radhës Informacionet mbi lëvizjen e personave të dyshimtë, detyruan policinë dhe gjykatën të rrisin masat e sigurisë TIRANË- Forcat Speciale të Njësis