Rezultate te kerkimit per termin: +Petrit +Fusha

Meta: total 464 / total_found 464 / time 0.001 / keyword[0] petrit / docs[0] 14124 / hits[0] 20880 / keyword[1] fusha / docs[1] 23255 / hits[1] 28486 /
Ish-deputeti i PS në takimin e Bashës dush të ftohtë atij dhe Ramës: I gjori ju çdo hiqni!
  • 2019-03-14

Ish-deputeti i PS në takimin e Bashës dush të ftohtë atij dhe Ramës: I gjori ju çdo hiqni!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, ku nuk mungoi në sallë as ish-deputeti socialist, njëherësh kompozitori i shquar Limos Dizdari. Edhe pse i majtë ekstrem,Dizdari ka folur pa doreza në tryezën me Bashën dhe ka kritiku

U dorëhoq para Vettingut, KLP vendos për prokurorin Fusha
  • 2019-03-06

U dorëhoq para Vettingut, KLP vendos për prokurorin Fusha

Këshilli i Lartë i Prokurorisë, i mbledhur ditën e sotme ka marrë vendim lidhur me dorëheqjen e dhënë nga prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Petrit Fusha. KLP ka vendosur që ta cilësojë të përfunduar mandatin e prokurorit, i cili do të jetë në detyrë deri në 31 mars. Gjith

Dorëhiqet prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Petrit Fusha
  • 2019-03-06

Dorëhiqet prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Petrit Fusha

Pas një karriere të gjatë jep dorëheqjen prokurori Petrit Fusha duke dalë në këtë mënyrë nga radhët e sistemit. Burimet thonë se ish-drejtuesi i Prokurorisë së Tiranës i cili aktualisht ishte prokuror në institucionin qendror të akuzës e ka paraqitur dorëheqjen pranë Këshillit

No Pic available
  • 2019-02-19

DIASPORA SI MBUSHËSE SALLASH

Petrit Kuçana Gati e pabesueshme ka qenë shifra e publikuar nga qeveria shqiptare për të ashtuquajturin samit i Dytë i diasporës. Shuma prej 66 milionësh mbetet enigma e pazgjidhshme e çfarë-ve dhe pafundësisë së Pse-ve. Në kufijtë e çmendurisë mbetet shpërndarja e shifrave, ku 120

Juventusi & djegia e mandateve, opozita Ramës: Edhe ti hajdut, do biesh në Serinë B!
  • 2019-02-18

Juventusi & djegia e mandateve, opozita Ramës: Edhe ti hajdut, do biesh në Serinë B!

Ky Juventusi sdurohet më!Të anulohet kampionati. Kush është mbrapa të djegë fanellat e iki nga fusha! Kjo ishte ironia therëse që kryeministri Edi Rama bëri sot me vendimin e PD, LSI dhe aleatëve të tjerë opozitarë për të djegur mandatet parlamentare, për ti prirë revoltës popullor

No Pic available
  • 2019-01-30

TAP ndërton një kopsht dhe rikonstruksion një shkollë në Bashkinë e Beratit

Gazsjellësi Trans Adriatik (TAP) dhe Bashkia e Beratit përuruan zyrtarisht kopshtin e fshatit Dushnik dhe shkollën e fshatit Veterrik. Këto projekte, me vlerë të përbashkët prej rreth 440000 , janë pjesë e Investimeve Sociale dhe Mjedisore të TAP në Shqipëri. Të dyja godinat tashmë u

Zbardhet lista e emrave për KED. Shorti, më 1-5 dhjetor
  • 2018-11-19

Zbardhet lista e emrave për KED. Shorti, më 1-5 dhjetor

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka tanimë në tryezën e tij të punës listën e kandidatëve të propozuar për të qenë anëtarë të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Sipas përcaktimeve në ligjin 115/2016 Për organet qeverisëse të sistemit të drejtësisë, brenda datës 15 n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama