Rezultate te kerkimit per termin: +Petrit +Sina

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.423Z

Petrit Sina, kreu i këshillit të qarkut të Beratit

Kandidati i “Alencës për qytetarin” Petrit Sina ka fituar postin e kreut të këshillit të qarkut të Beratit.   Sina e cila kandidonte nën siglën e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka fituar 27 vota kundër 24 votave që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.555Z

Kapet grabitesi i fundit i taksistit Sina

Identifikimi Identifikohet dhe kapet autori i fundit i grabitjes se taksistit ngjarje qe ndodhi ne Tirane diten e nderrimit te viteve. Behet fjale per grabitjen e ndodhur ndaj Ilmi Sines i cili u mor si taksist dhe rruges e keqtrajtuan i moren makinen dhe gjithe sendet e tjera personale. Burimet po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.022Z

Berat/ Petrit Sinaj takim me kryetarët e komunave Arbëreshe në Itali

Berat, 23 Tetor/ATSH/-Kryetari i Bashkise Beratit, Petrit Sinaj zhvilloi një takim me tre Kryetare Bashkie nga Rajonet Arbëreshe në Itali.Kryetari Sinaj takoi përkatësisht kryetarët e Komunave Arbereshe , Alessandor Tochi i komunës Civita, Antonio Ponillo i komunës Vaccarizzo Albanese dhe Fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.867Z

Arrestohet ne Itali anetari i bandes se Nikles Edmond Sina

/ / TIRANE - Interpoli arreston ne Itali nje prej anetareve te bandes se Nikles te denuar ne mungese nga Gjykata e Krimeve te Renda me 10 vjet burg per vjedhje me arme te kryer ne bashkepunim. Policia e Shtetit njoftoi dje arrestimin e Edmond Sines 34 vjec ne Bolonja. Pas a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.596Z

"Banda e Nikles", Apeli denon me 17 vjet Petrit Lleshin

Gjykata e Apelit per Krime te Renda ka denuar dy dite me pare me 17 vjet burg, nje nga anetaret e "Bandes se Nikles". Togat e zeza kane shpallur dje, fajtor Petrit Leshin. I pandehuri akuzohet se ne bashkepunim me gjashte anetaret e tjere te bandes, kane kryer 7 vjedhje me arme e dhune, nje rrembim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.435Z

“Aleanca për Qytetarin” merr këshillin e qarkut të Beratit.

21-09-2011 / Gazeta 55 Kandidati i “Aleanca për Qytetarin” Petrit Sina ka fituar postin e kreut të këshillit të qarkut të Beratit. Sina e cila kandidonte nën siglën e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka fituar 27 vota kundër 24 vota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.601Z

Apeli, rikonfirmohet dënimi me 17 vjet burg për Petrit Lleshin

Pak ditë më parë, Gjykata e Apelit për Krime të Rënda rikonfirmoi edhe një herë vendimin e dhënë për të pandehurin Petrit Lleshi, duke e dënuar atë sërish me 17 vite heqje lirie. I njohur si një nga anëtarët e “Bandës së Niklës”, ai dhe bashkëpunëtorët e tij u dënuan nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama