Rezultate te kerkimit per termin: +PetritVasili

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] petritvasili / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2011-07-09

Transplantimi i organeve, licenca publikut e privatit

08/07/2011  Ndalohet transplanti i trurit, embrioneve, si dhe rastet kur zhvillohen pwr përfitime financiare Krahas institucioneve shëndetësore publike, edhe ato private do të pajisen me licencën që lejon kryerjen e transplanteve të organeve të ndryshme. Megjithatë, për të mar