Rezultate te kerkimit per termin: +Peza

Total: 3349
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Peza, “bilbili” i ndeshjes Shkumbini-Peza

Evis Peza do të gjykojë ndeshjen Shkumbini-Besa. Ndihmës të tij do të jenë Bejtja dhe Mali. Kompletohet kështu edhe gjitha "toga" e gjyqtarëve të javës së 10-të të Kategorisë Superiore, ndeshjet e së cilës do të luhen të shtunën (4) dhe të dielën (2). Një javë më parë Peza g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.516Z

Alfred Peza sqaron pasurine

brbrDeputeti socialiste Alfred Peza ka sqaruar pasurine e tij per te cilen u vendos ne qender te sulmeve nga ana e Partise Demokratike Peza ka theksuar se pasurine e tij e ka grumbulluar para se te hynte ne politike duke paraqitur edhe dokumentet qe faktojne kete Per me teper per shkak se bashkeshor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.130Z

Peza: Seanca ishte e turpshme

Gazetari Alfred Peza është shprehur në "Ora News" se seanca e sotme plenare nuk është gjë tjetër veçse pasqyra më e mirë që përmbledh të gjitha këto 18 vite. Sipas gazetarit Peza kjo seancë ishte e turpshme dhe nuk duhej të zhvillohet në kushtet kur 10 deputetë jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.937Z

Peza, qeveria: Pronë shtetërore

Këshilli i Ministrave ka vendosur të kalojë në varësi të Ministrisë së Kulturës shtëpinë e deputetit Dashamir Peza, e konsideruar nga qeveria si “Muzeu i Konferencës së Pezës” dhe pronë të paluajtshme shtetërore, dëri tani në varësi juridike të bashkisë së Tiranës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.826Z

Policia rrethonshtëpinë e deputetitDashamir Peza

TIRANE-Forca të shumta policie rrethuan sot për një orë banesën në Pezë, pak kilometra larg Tiranës ku banon aktualisht kryetari i PS, Edi Rama. Banesa në emër të deputetit socialist Dashamir Peza, nga ku prej kohësh përdoret per banim nga Rama është rrethuar rreth orës 10:00 nga tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.248Z

Peza Dasma e Rames tradicionale

Armando Peza personin pergjegjes per arredimin e dasmes se kryetarit te PS-se Edi Rama me zonjen Linda Basha ka zbuluar per Top Story disa detaje te ceremonise. Ai ka treguar se behet fjale per nje dasme tradicionale dhe shpenzimet e ceremonise do i paguaje zonja Basha.Dasma eshte percept

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.210Z

Peza Te plotesohet AMA

Mazhoranca ka paraqitur në Komisionin e Medias kërkesën për hapjen e procedurave për plotësimin e katër vendeve vakante në Autoritetin e Mediave Audiovizuale. Nenkryetari i Komisionit te Medias dhe Arsimit, Alfred Peza ka lexuar jo vetem rezolut&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama