Rezultate te kerkimit per termin: +Pezo

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.443Z

Pezo nga Hajduku te Tirana

Lojtari i ri i Hajdukut të Splitit, Toni Pezo në sezonin e ri do të luaj në Shqipëri. Skuadra e Tiranës së shpejti do të prezantojë lojtarin e saj të ri, Pezo, të cilin e dëshironte trajneri i ri i kryeqytetasve shqiptarë. Blazh Slishkovic. Pezo sezonin e kaluar ka luajtur në formë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.090Z

Tërhiqet Tirana, Pezo kushton 50 mijë euro

 Komplikohet tratativa Tirana-Pezo. Në mes është shifra prej 50 mijë eurosh që klubi i Hajdukut kërkon për të. Lajmi konfirmohet ekskluzivisht për gazetën “Panorama” nga menaxheri i lojtarit, Sokol Haxhia, si dhe nga vetë Pezo në një bisedë telefonike. Sipas menaxherit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.203Z

Toni Pezo, sinjale nga Tirana

(ALBANIA SPORT) – Toni Pezo mund të vishet sërish bardheblu në merkaton e janarit. Tirana ka nisur bisedimet me kroatin 22-vjeçar, i cili kontribuoi në mënyrë të konsiderueshme në fitimin  e titullit të 24-t kampion të rekordmenëve të Shqipërisë. Verën e kaluar, mbrojtesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.418Z

Toni Pezo: Tirana, nje alternative

Toni Pezo rikthehet si nje alternative e vlefshme per Tiranen, i cila nuk ka njohur shume momente te mira ne kete pjese te pare te sezonit 2009-2010. Mesfushori kroat, i cili ka milituar per nje sezon ne radhet e bardhebluve (2008-2009) dhe ku ka lene edhe pershtypje shume te mira, aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.820Z

Pezo, “blerja” e Tiranës në merkaton e janarit

 Përfliten shumë emra për të veshur fanellën e Tiranës dhe në prag merkatoje këto janë gjëra normale. Por ish-mbrojtësi kroat i Tiranës, Toni Pezo, ka realisht shanse të rivishet bardheblu. Kjo pasi 22-vjeçari është një lojtar që e njeh ambientin, ka lënë gjurmë të mira dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.899Z

 Tirana, Toni Pezo, tifoz me Liverpulin

BLEDAR KUKA - Ka lënë përshtypje shumë të mirë kudo ku ka luajtur, si tek Hajduku, Zrinjski dhe Tirana. Në Bosnjë-Hercegovinë, mediat i jepnin vetëm lavdërime, ndërsa e quanin “një freski për kampionatin tonë”, ndërsa tek Hajduku luajti 3 ndeshje fillimisht nën dretimin e ish-tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.239Z

Sina dhe Pezo, ne planet e Tiranes

Elvis Sina dhe Toni Pezo, jane dy lojtare te tjere, qe shihen si perforcime ne radhet e Tiranes per ditet e metejshme. Toni Pezo nuk e kaloi proven tek Krivbasi dhe eshte shume prane rikthimit me bardheblute. Mesfushori pritet qe te bashkohet me kampionet ne fuqi, gjate dites se neserme, kur edhe me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama