Rezultate te kerkimit per termin: +Pharrell

Meta: total 73 / total_found 73 / time 0.000 / keyword[0] pharrell / docs[0] 73 / hits[0] 104 /
No Pic available
  • 2017-09-09

Rihanna magjepëse në Elle, pendohet për momentin kur ka humbur virgjërinë

SHBA  Rihanna për herë të parë ka rrëfyer një eksperiencë të pakëndshme në jetën e saj për të cilën ka disa gjëra që është bërë pishman. Këngëtarja ka pozuar për revistën e famshme Elle ndërsa ka folur edhe rreth jetës private. Intervista së bashku me setin

No Pic available
  • 2017-08-12

DJ më i paguar në botë barazon rekordet e Rolling Stones

Calvin Harris ka shënuar numrin e tetë të tij në tabelat e klasifikimeve në Mbretërinë e Bashkuar duke barazuar rekordin e tabelës së Rolling Stone. DJ më i paguar në botë, i cili sapo ka publikuar këngën më të fundit Feels në bashkëpunim me Katy Perry, Pharrell dhe Big Sean, ka rr

No Pic available
  • 2017-08-10

Calvin Harris në krye të klasifikimeve, DJ më i paguar në botë

Calvin Harris vazhdon të mbetet në krye të klasifikimeve në listën e Forbes si DJ më i paguar në botë për të pestin vit rradhazi. 33-vjeçari vlerësohet se ka fituar rreth 48.5 milionë dollarë nga qershori 2016 deri në qershor të 2017,  duke lënë pas emra shumë të njohur si S

Ariana Grande rikthehet pas sulmit terrorist me One Love Manchester, koncerti direkt në RTSH
  • 2017-06-04

Ariana Grande rikthehet pas sulmit terrorist me One Love Manchester, koncerti direkt në RTSH

Radiotelevizioni shqiptar e transmeton direkt koncertin e One Love Manchester të dielën në RTSH 2 dhe Radio Tirana 2. Arena Old Trafford e Manchesterit do të mbushet përsëri plot dhe do të gjëmojë nga muzika në pasditen nesërme të së dielës së 4 Qershorit. Ariana Grande përjetoi fatk

No Pic available
  • 2017-06-04

Edhe pse të lënduar, fansat e Ariana Grande shkojnë në koncert për ta mbështetur

Ariana Grande ka filluar koncertin e saj humanitar në Manchester ku marrin pjesë shumë fansa, ndër të shumtë janë edhe ata që u prekën nga sulmi terrorist i 22 majit. Ajo do të performojë së bashku me Miley Cyrus, ndërkohë që menaxheri i saj ka thënë se koncerti One Love Manchester

No Pic available
  • 2017-05-02

Katy Perry kryeson listën e veshjes më të keqe në Met Gala 2017

Met Gala është bërë një nga ngjarjet më të rëndësishme. Yjet më të mëdha të showbizz kanë guxuar me veshje të ndryshme në tapetin e kuq. Por disa prej tyre kanë dështuar. Ndërkohë që kishte mjaft konkurrencë, mbretëresha që kryeson listën e veshjes më të keqe të këtij vi

FOTOT/ Pharrell Williams me stil të ri, sfilon me çantë grash
  • 2017-03-12

FOTOT/ Pharrell Williams me stil të ri, sfilon me çantë grash

Kjo fotografi tregon këngëtarin e njohur Pharrel Williams që po pozon me një çantë shik Channel, vetëm se ai nuk po e mban atë për bashkëshorten, Helen Lasinchah. Amerikani 43 vjeçar ka një version të ri të modelit Gabrielle, të cilën ai e mban gjithnjë me vete për të mbajtur