Rezultate te kerkimit per termin: +Photoworld

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.275Z

fare ndodh nese printojme fotot e Instagram

brbrPer cdo vit shfrytezuesit e rrjetit social postojne nga 219 miliard fotografibrbr brbrSelfie fotografi te tavolinave me ushqim dhe kafshe te kendshme vershojne per cdo sekonde kete aplikacion dhe do te duhet nje jete e tere nese duam ti pelqejme te gjitha fotografite raporton Telegrafibrbr brbrK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.290Z

Ja çfarë ndodh nëse printohen të gjitha fotografitë e postuara në Instagram

Për çdo vit, shfrytëzuesit e rrjetit social postojnë nga 21.9 miliard fotografi. ‘Selfie’, fotografi të tavolinave me ushqim dhe kafshë të këndshme, vërshojnë për çdo sekondë këtë aplikacion dhe do të duh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama