Rezultate te kerkimit per termin: +Phuket

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.831Z

Breshka të përdorura në “Hard show”, traumatizohet Rihanna

TAILANDE-Një denoncim i këngëtares së Barbados në tëitter ishte i mjaftueshëm për të arrestuar pronarin e një lokali nate në Phuket, zona më e famshme turistike në Tailandë. Rihanna ka mbetur e traumatizuar nga një spektak&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.873Z

Monako, burri i Karolines puth nje grua tjeter

Konfirmohet kriza mes Karolines se Monakos dhe Ernst August te Hanoverit, pas daljes ne skene te nje tjeter gruaje. E perjavshmja gjermane “Bunte” ka kapur burrin e princeshes teksa puthte nje tjeter grua ne Tajlande, ne ujrat e Phuket. Foto, shkruan “Bunte”, jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.378Z

Moss e Campbell pushojnë në Tajlandë

Modelja Kate Moss po pushon me të dashurin e saj. Por, atje është edhe rivalja e saj Naomi Campbell e cila po qëndron në plazhet e Phuket në Tajlandë. Megjithatë ato nuk kanë tentuar që t’i fshihen njëra tjetrës përderisa kanë shkuar për të pushuar nëpër shtratin e tyre të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.506Z

Princi Ernest dhe e dashura e tij e re

Nuk reshtin se publikuari foto te reja Ernest te Hannover dhe te dashures se tij te re, Myriam. Me kete grua, princi dhe bashkeshorti i Karolines se Monakos eshte fotografuar ne Phuket ne Tajlandes.Myriam ka lindur ne Marrakesh, te Marokut, eshte vajze e dy prinderve, pronare te nje shtyp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.446Z

Dhjetë arsye për të vizituar Tajlandën

Turizëm – I famshëm në mbarë botën për plazhet përrallore, ato janë në fakt vetëm një pjesë e një game shumë të gjerë atraksionesh që mund të ofrojë Tajlanda, vendi i statujave të arta të budave, ku elefantët luajnë polo për të sponsorizuar të ardhmen e tyre  Ushq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.192Z

Gruaja i del përpara makinës dhe i jep fund jetës, kamerat filmojnë gjithçka |VIDEO

Transmetuar më 25.10.2016 - 08:50 Një veprim në dëshpërim e sipër për t’i dhënë fund jetës së saj. Skena që shihni në videon më poshtë ka ndodhur në Phuket të Tajlandës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.203Z

Klinton: SHBA do të shtojë presionin ndaj Penianit

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton është shprehur se bashkësia ndërkombëtare është e bashkuar në përpjekjet për të detyruar Korenë e Veriut t'i çaktivizojë objektet bërthamore. Në një konferencë për shtyp në ditën e fundit të Forumit Rajonal të ASEAN-it, në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama