Rezultate te kerkimit per termin: +Pija

Total: 1040
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.559Z

Psikologji: Çfarë tregon për ju pija e parapëlqyer?

Pesimist apo optimist, kur jeni në një bar gota juaj është gjithnjë gjysmë plot. Mësoni çfarë thotë pija e preferuar për shijet tuaja Ashtu si shumëçka tjetër e juaja, edhe porosia që jepni në një bar thotë shumë për ju dhe personalitetin tuaj. Çfarë thotë më saktë? po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.002Z

Pija e mrekullise qe mbyt qelizat e kancerit

Transmetuar me 25012016 - 1418 PUBLICITET Pija e mrekullise sic e kane pagezuar eshte shpikje e z Seto i cili pretendon se ajo ju ruan nga qelizat e infektuara qe formohen ne trupin tuaj apo te bllokoje zhvillimin e tyre Por s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.748Z

Pija qe mban larg diabetin

Transmetuar me 30032014 - 1553 Nese jeni te fiksuar pas qumeshtit do te keni nje tjeter arsye per ta pire gjithnje e me shpesh Por nese nuk iu pelqen do te beni mire te ndryshonit mendimbr br Nje studim amerikan i Universitetit te Harvard i publikuar ne re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.385Z

Rumi, “pija e piratëve” që përkedhel shpirtin

Atmosferë Karaibesh, plazhe të bardha e plot diell, det i kthjellët blu. Një pije, në aromat e së cilës fshihet një shpirt i thellë e ëndërrues... Ndjesi të mrekullueshme të shkaktuara nga aroma ndjellëse e pijes me ngjyra të ndryshme: kristal dhe ar, e mrekullueshme në çdo stinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.746Z

Jessica Simpson nuk e mbajnë këmbët nga pija

Këngëtarja Jessica Simpson mesa duket ka konsumuar sasi të madhe alkooli pasi nuk e kanë mbajtur këmbët nga pija. Teksa është fotografuar duke dalë nga lokali i natës  duket qartë se Jessica është gati të rrëzohet nga momenti në moment, pasi është mbajtur fort tek krahu i të fej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.878Z

Pija qe mbron shendetin e syve

Transmetuar me 23062014 - 1140 PUBLICITET Studime te ndryshme kane nxjerre ne pah vetite e shumta te kafes e cilesuar si pija me e konsumuar ne bote I fundit vjen nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes nga studiuesit e Cornell University

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.964Z

Pija e cila çmend femrat në dashuri: Receta kontroverse indiane

Kjo pije ndihmon edhe meshkujt, sepse përmirëson cilësinë e spermës dhe shtohen shanset që femra të ngelet shtatzënë. Kjo recetë për përgatitjen e pijes sekrete është bartur nga gjenerata në gjeneratë në Indi dhe në disa shtete të Azisë, ndërkaq kjo traditë praktikohet edhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama