Rezultate te kerkimit per termin: +Pije

Meta: total 1000 / total_found 4297 / time 0.002 / keyword[0] pije / docs[0] 4297 / hits[0] 6095 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

BE ndalon plastikën: Ja cilat janë produktet dhe materialet alternative
  • 2019-04-04

BE ndalon plastikën: Ja cilat janë produktet dhe materialet alternative

Direktiva e miratuar kohët e fundit nga Parlamenti Europian ndalon takëmet, pjatat, gotat, pipëzat nga viti 2021. Sendet që mund të zëvendësohen nga të tjerët që janë të biodegradueshme dhe më të qëndrueshme për mjedisin. Plastika e përdorshme për ndalim Prej vitit 2021 disa produ

Seks për 5 mijë lekë në lokalet e Fierit, si pronarët bashkëpunojnë me klientët dhe prostitutat
  • 2019-04-02

Seks për 5 mijë lekë në lokalet e Fierit, si pronarët bashkëpunojnë me klientët dhe prostitutat

Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton ti frekuentosh këto lokale e më pas të bësh kërkesën, vajzat ti gjejnë vetë pronarët e lokaleve të cilët fusin në xhep pjesën e tyre të fitimit. Pagesat variojnë nga 5 mijë lekë deri në 10 m

No Pic available
  • 2019-04-01

PANIKU DHE SULMET SJANË ZGJIDHJE PËR SIGURINË USHQIMORE

Nga Mentor KIKIA Nëse ka një fushë në të cilën është abuzuar në kurriz të shqiptarëve, ajo është industria e ushqimeve. Nuk bëhet fjalë për anën financiare, por së pari për abuzimin në dëm të shëndetit. Hapja e kufijve në 1991, gjeti një popull të uritur, tregje tërësisht

Shqiptarët si në hotel me 5 yje në burgun grek, festë, pije dhe mijëra euro (Video)
  • 2019-03-23

Shqiptarët si në hotel me 5 yje në burgun grek, festë, pije dhe mijëra euro (Video)

Publikimi i një videoje me kohëzgjatje 11 minuta, nga një qeli që thuhet se ndodhet në burgun famëkeq të Korridhalosë, e cila ngjan në fakt me një dhomë hoteli me 5 yje ku zbaviten natën e Vitit të Ri disa të burgosur shqiptarë, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të Ministrisë

Vrasja në Durrës, 5 plumba fqinjit pas sherrit në lokalin e lagjes (EMRAT & FOTO)
  • 2019-02-24

Vrasja në Durrës, 5 plumba fqinjit pas sherrit në lokalin e lagjes (EMRAT & FOTO)

Të tjera detaje janë zbardhur vetëm pak orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pas mesnate në zonën e ish-Kënetës në Durrës, ku një 45-vjeçar u gjet i vrarë në automjetin e tij. Mësohet se viktima dhe autori njiheshin me njëri-tjetrin, madje para vrasjes ata ishin ulur së bashku n

Vera e falsifikuar në Indi, shkon në mbi 150 numri i viktimave
  • 2019-02-24

Vera e falsifikuar në Indi, shkon në mbi 150 numri i viktimave

Autoritetet lokale kanë thënë se bilanci nga helmimet në Indi ka shkuar të paktën në 156 të vdekur dhe 200 të intoksikuar, në dy raste të ngjashme në veri-lindje vendit, ku njerëzit pinë pije të falsifikuara të enjten e kaluar. Viktimat e një prej incidenteve më vdekjeprurëse në