Rezultate te kerkimit per termin: +Pika

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.463Z

Pika

EDMOND TUPJA I kërkoj ndjesë lexuesit të vëmendshëm e të paanshëm të kësaj rubrike, por jam i detyruar ta filloj këtë shkrim me një hollësi intime tepër të rëndomtë, gati banale: dje pasdite, bash para se të ulesha për të shkruar këto radhë, vajta në nevojtore (apo tualet, si�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.308Z

Tirane, bllokohen 26 pika gazi

Ministria e Ekonomise publikoi rezultatin e aksionit te ndermarre ne Tirane, ndaj pikave te mbushjes dhe tregtimit te gazit te lengshem. Nga kontrollet e ushtruara rezulton se jane konstatuar shkelje te renda te rregullave te sigurise dhe mungesa ne dokumentacion ne disa subjekte. Mesohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.528Z

Studimi, orgazëm me pika G

 rikthehemi sërish temës së shumë përfolur pika G. Ne, në muajin shkurt mësojmë se si e pakapshmja, mitikja pika G për herë të parë dallohet me anë të një skaneri me ultratinguj. Kështu shkraun sot presitigjiozia, “New Scientist”.   Emmanuele Jannini professor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.449Z

Durres bllokohen 15 pika karburanti

Nga 60 pika karburanti te kontrolluara 15 prej tyre nuk ishin te pajisura me kasa fiskale. Aksioni eshte shtrire pervec ne Durres edhe ne Kruje ndersa kontrollet do te vazhdojne edhe ne ditet ne vijim.Ky eshte kontrolli i trete per keto pika te cilat edhe pse u ishte kerkuar qe te vendosnin kasat nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.357Z

Pika e fortë e Oltës

07/04/10 21:10 Kika dhe Olta ulen jashtë në oborr dhe bisedojnë me njëri-tjetrin. Kika i thotë Oltës se ai ka parë tek ajo si pikë më të fortë linjat e bukura trupore që ka Olta. Oltës nuk i vjen mirë nga përcaktimi i Kikës dhe i thotë se ajo vërtet ka linja të mira trupore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.266Z

Prefektura gjobit 15 pika karburantesh

19/02/2009  I detyroi të pushonin aktivitetin, por pas kontrollit filluan sërish punën Nga 80 të tilla, 22 rezultuan me mangësi në drejtim të sigurisë teknike DURRES- Mungesa e kushteve të sigurisë teknike si dhe ushtrimi i aktivitetit tregtar pa lejet përkatëse kanë shtyrë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.344Z

Kosove hapet pika kufitare ne Jarine

Misioni EULEX ka njoftuar pasditen e së hënës se pika kufitare e Jarinës është hapur për qarkullimin e mallrave tregtare, veprim ky i kryer në kuadër të proçesit të normalizimit të kontrolleve doganore. “Tani pika kufi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama