Rezultate te kerkimit per termin: +Pikepamjet

Total: 495
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.479Z

Pikepamjet e kandidateve republikane ndaj politikes se jashtme

Ne politiken presidenciale ne SHBA ekonomia dhe vendet e punes pritet te dominojne zgjedhjet e vitit te ardhshem. Por shumica e republikaneve qe konkurrojne per emerimin e partise se tyre kane disa pikepamje te forta mbi politiken e jashtme dhe ata jane duke i bere ato te njohura qe ne fillim te fus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.499Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.322Z

Investimet do te vazhdojne pa pare pikepamjet politike

25-10-2010 / Gazeta 55 Ministri Pollo tur perurimesh ne BeratMinistri per Inovacionin dhe Teknologjine e Informacionit e te Komunikimit dhe njekohesisht deputeti i zones se Beratit Genc Pollo i shoqeruar nga deputeti i Qarkut te Beratit Mehmet Xheka dhe Prefekti Bujar Hoxhaj ka realizuar diten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.319Z

Pollo ne Berat Investimet pa pare pikepamjet politike

Berat 24 tetor NOA - Ministri per Inovacionin dhe Teknologjine e Informacionit e te Komunikimit Genc Pollo ka vizituar zonen elektorale te Beratit ku eshte zgjedhur deputet. Pollo ka marre pjese ne inaugurimin e rruges se fshatit Kudret ne komunen Poshnje te Beratit si dhe te ujesjellesit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.853Z

SHBA: Cmojmë pikëpamjet e Berishës Eva Gjura

Shqiperia eshte nje partner i besueshem i Shteteve te Bashkuara. Keshtu eshte shprehur dje Zevendes Ndihmessekretari amerikan i Shtetit, z. Philip Reeker, pas takimit qe ka zhvilluar me Kryeministrin Berisha, te cilin e ka çmuar per pikepamjet qe ai ka per rajonin dhe me gjere ne bote. Ne deklarat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.069Z

Lideri i PS-se Rama bisede njeoreshe me ministrin gjerman

Opozita Kryetari i PS-se Edi Rama zhvilloi dje nje takim njeoresh ne seline roze me ministrin gjerman Niebel. Ne takim sipas njoftimit zyrtar u fol per situaten politike ne Shqiperi per sfidat qe shoqerojne vendin ne rrugen drejt integrimit europian per ndihmen dhe asistencen e Gjermanise si nje nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.759Z

Vizita e Mrkic rikonfirmon pikepamjet e kunderta Edison Kurani

Takimi i ministrave te Jashtem te Shqiperise dhe Serbise dje ne Tirane, pas vizites se Ivan Mrkic me kerkese te tij, konfirmoi ndasite e shumta mes dy vendeve. Pala shqiptare theksoi pakenaqesine per mos-realizim kerkesash nga Beogradi. Kurse ajo serbe, u perpoq te ishte me e terhequr ne ankesa apo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama