Rezultate te kerkimit per termin: +Pilo +Keri

Meta: total 46 / total_found 46 / time 0.000 / keyword[0] pilo / docs[0] 351 / hits[0] 467 / keyword[1] keri / docs[1] 225 / hits[1] 397 /
No Pic available
  • 2019-04-11

Grabitja në Rinas/ A do të jetë i biri ish-deputetit të PS kurbani i Ballukut?

Grabitja e 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit ka ngritur në këmbë shtetin dhe pavarësisht se kryeministri Edi Rama, dhe ministrat Sandër Lleshaj e Belinda Balluku janë kujdesur që tia faturojnë përgjegjësinë të gjithën koncesionarit, pritet që të ketë koka turku edhe nga agj

No Pic available
  • 2015-06-26

Këshillat bashkiakë, emrat e fituesve

Rezultatet e partive për 60 bashki, si ndahen vendet në parlamentet lokale Qarku Kukës Bashkia Has APPD- 8 këshilltarë Hamit Sheta – PDM E RE Binak Qema – LZHK Agim Xhaferri – PBKD Abdullah Jupa PLL Festim Mazreku PR Bajram Muja POSH Miftar Dauti PD Nazlie Laçi PD Fatos Fer

Ushtarakët, 86 emrat  që do marrin paratë
  • 2011-11-07

Ushtarakët, 86 emrat që do marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar llogaritjen dhe lidhjen e pensionit për 86 ish-ushtarakë që përfitojnë nga ligji në fuqi. Gazeta boton sot emrat e atyre për të cilët është lidhur pensioni deri më datë 30 tetor 2011. Pjesa më e madhe e pensioneve të lidhura janë pensi

Lista zyrtare e ISSH: Pensionet,  86 ushtarakët që do të marrin paratë
  • 2011-10-31

Lista zyrtare e ISSH: Pensionet, 86 ushtarakët që do të marrin paratë

Nr.    Emer    Atesi    Mbiemer    Rajoni 1    Shefqet    Zejnulla    Fejza    Tirane 2    Sherif    Tefik    Bylyku    Tirane 3    Shkelqim    Dane    Osmani    Tirane 4    Shkelqim    Muharrem    Oruci    Gjirokaster 5    Shpetim  

No Pic available
  • 2009-09-14

Rajmonda Stefa: Mund të jetë vrarë për konflikt pronësie

Ndërkohë deputetët socialistë që e kanë pasur Xhindin kolegun e tyre të partisë janë shprehur shumë të tronditur por asnjëri prej tyre nuk ka ditur të japë një pistë për arsyen e kësaj vrasjeje. Por nga kolegët e tij ka ardhur dhe pista e vetme për mundësinë e vrasjes. Depute

No Pic available
  • 2009-08-28

Erjon Braçe: Jo arnim të statutit për nevoja personale

Intervista / Nënkryetari i grupit socialist, Erion Braçe, paralajmëron protesta popullore për mbrojtjen e votës Anëtari i kryesisë thekson se përpjekja për të përjashtuar Ramën nga gara nëpërmjet ndryshimeve statusore, është praktikë puniste Braçe: Socialistët e Beratit votojn

No Pic available
  • 2009-08-03

“Erion Braçe, shkaktari i humbjes së PS në Berat”

 Bledar HotiErion Braçe dhe Marko Bello janë shkaktarët e rezultatit të dobët të PS-së në qarkun e Beratit. Deklarata vjen nga kandidati i G99, aleat i PS, në këtë qark, Pilo Kerri gjatë një interviste për gazetën “Panorama”. Z.Kerri, ju kandiduat në zgjedhjet