Rezultate te kerkimit per termin: +Ping

Meta: total 461 / total_found 461 / time 0.000 / keyword[0] ping / docs[0] 461 / hits[0] 637 /
No Pic available
  • 2017-06-12

Një vit nga vdekja e 4 të rinjve, Kthesa e Vilunit mbetet sërish rrezik vdekjeje

Pothuajse një vit nga vdekja e katër të rinjve në kthesën e Vilunit, rrugës së plazhit të Velipojës, asgjë nuk ka ndryshuar. Segmenti ka mbetur i pashtruar dhe pa ndriçim, ndërsa në fund të tij qëndron ende pengesa me rrota makinash vendosur aty pas aksidentit tragjik. Bashkia e Shkod

Fiks Fare, skandal me çmimet në burgje
  • 2017-06-09

Fiks Fare, skandal me çmimet në burgje

Të burgosurit në Shqipëri nuk dënohen vetëm me heqje lirie, por edhe me çmime më të larta sesa ato të tregut. Fiks Fare bëri një vëzhgim në Institucionet e Ekzekutimit të Veprave Penale, duke parë sesi të burgosurit e kalojnë kohën e lirë dhe vështirësitë e shumta të tyre, q

Qytetari sregjistron dot pronën, njësitë ping-pong kompetencash
  • 2017-06-09

Qytetari sregjistron dot pronën, njësitë ping-pong kompetencash

Reforma territoriale e pa shoqëruar me decentralizimin ka krijuar një kaos institucional. BOOM denoncoi mbrëmjen e sotme rastin e  Bashkim Tufës nga Farka, i cili nuk regjistron dot 2000 metra katrorë tokë të trashëguar nga daja e tij dhe për të cilën ka një vendim të formës së p

No Pic available
  • 2017-06-07

Nga Astrit Patozi/ Zgjedhjet janë çështje serioze, çuna

  ZGJEDHJET JANË ÇËSHTJE SERIOZE, ÇUNA! Megjithëse nuk e fsheh se më pëlqen humori dhe ata që e përdorin mirë batutën në ligjërimin politik, nuk mund të rri pa e thënë se ka një gjë të madhe që nuk shkon në këtë fushatë. E kuptoj mirë Edi Ramën, që po zbavitet dita-di

ZGJEDHJET JANË ÇËSHTJE SERIOZE, ÇUNA!
  • 2017-06-06

ZGJEDHJET JANË ÇËSHTJE SERIOZE, ÇUNA!

Astrit PATOZI Megjithëse nuk e fsheh se më pëlqen humori dhe ata që e përdorin mirë batutën në ligjërimin politik, nuk mund të rri pa e thënë se ka një gjë të madhe që nuk shkon në këtë fushatë. E kuptoj mirë Edi Ramën, që po zbavitet dita-ditës nga gjetjet e veta, me gojë d

No Pic available
  • 2017-06-01

Veliaj: Para një viti kishim një kënd lodrash, sot kemi 16

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, Bashkia e Tiranës organizoi një sërë aktivitetesh të ndryshme sportive dhe kulturore, që përkuan edhe me 1-vjetorin e hapjes së këndit të lojërave te Parku i Liqenit Artificial. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj iu bashkia f

Veliaj uron fëmijët: Sot kemi 16 kënde lojërash nëpër lagje
  • 2017-06-01

Veliaj uron fëmijët: Sot kemi 16 kënde lojërash nëpër lagje

Me rastin e Ditës së Fëmijëve, Bashkia e Tiranës organizoi një sërë aktivitetesh të ndryshme sportive dhe kulturore, që përkuan edhe me 1-vjetorin e hapjes së këndit të lojërave te Parku i Liqenit Artificial. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj iu bashkia festës së fëm