Rezultate te kerkimit per termin: +Pipo +Inzagin

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] pipo / docs[0] 162 / hits[0] 228 / keyword[1] inzagin / docs[1] 151 / hits[1] 175 /
Pipo Inzagi, kandidat per stolin e kombëtares
  • 2017-06-22

Pipo Inzagi, kandidat per stolin e kombëtares

Një tjetër emër i njohur nga shkolla italiane e futbollit del në skenë për postin vakant të trajnerit të Shqipërisë. Bëhet fjalë për Filipo Inzagin, ish sulmuesin e famshëm të Milanit që aktualisht drejton skuadrën e Venezias në Serie B. Lajmi bëhet i ditur nga Gianluca di Marzio,

Diego Lopez, portieri i ri i Milanit
  • 2014-08-10

Diego Lopez, portieri i ri i Milanit

Zyrtarizohet ardhja e 32-vjeçarit nga Reali. Kristian Abiati nuk largohet. Pipo Inzagi mbush 41 vjeç dhe dhurata e Adriano Galianit, me OK-in e presidentit Berluskoni është Diego Lopez. Është ai portieri i ri i Milanit. Marrëveshja u arrit në Forte dei Marmi, ku administratori i deleguar ku

No Pic available
  • 2014-06-08

Gatuzo: Inzagi do të bëhet një trajner i madh

Ish mesfushori i Milanit, Xhenaro Gatuzo ka folur me superlativa pët trajnerin e ri të Milanit, Pipo Inzagin. Të dy ish milanistët e njohin shumë mirë njëri-tjetrin pasi kanë luajtur për shumë vite bashkë tek ky ekip. Gatuzo beson se Inzagi ka për të patur sukses në drejtimin e Milanit

No Pic available
  • 2014-06-06

Berlusconi: Inzagi është i urritur për fitore

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka folur për trajnerin e ri të Milanit, Pipo Inzagin duke theksuar se ka bërë zgjedhjen e duhur që i ka besuar atij stolin kuqezi. Ai dëshiron që Inzagi të krijojë një ekip të denjë dhe konkurues. Berlusconi gjithashtu ka folur dhe për merkaton q

No Pic available
  • 2014-05-31

Milan, Inzagi do të prezantohet të mërkurën

Presidenti i Milanit,  Silvio Berlusconi ka zgjedhur zyrtarishtm Pipo Inzagin si trajnerin e ardhshëm të Milanit. Vetë presidenti ka vendosur që prezantimi i trajnerit të ri të bëhet ditën e mërkurë. Berlusconi mund të jetë në prezantim edhe pse vizita e tij në “Casa Milan̶

No Pic available
  • 2014-05-27

Ançeloti: Inzagi është trajneri i duhur për Milanin

Trajneri i Real Madrid, Karlo Ançeloti mund mund të linte pa komentuar vendimin e drejtuesve të Milanit, për të sjellë në krye të stolit kuqezi, Filipo Inzagin. Ançeloti e ka mirëpritur vendimin e drejtuesve, duke theksuar se Inzagi është njeriu i duhur që mund të marë Milanin dhe se

Bogdani Per Kombetaren gjithnje gati
  • 2012-03-13

Bogdani Per Kombetaren gjithnje gati

Shumë gola të bukur janë realizuar të dielën në Serinë A që nga prepotenca e Ibrahimoviç ndaj Leçes, roveshata e Manfredinit, e majta dinake e Diamantit, por goli më i bukur i javës është përzgjedhur ai i Erjon Bogd