Rezultate te kerkimit per termin: +Pires

Meta: total 112 / total_found 112 / time 0.000 / keyword[0] pires / docs[0] 112 / hits[0] 181 /
DEBATI/ Në TV Klan shfaqet një shqiponjë naziste e flamurit kombëtar
  • 2016-10-18

DEBATI/ Në TV Klan shfaqet një shqiponjë naziste e flamurit kombëtar

Një shfaqje kërcimi që zhvillohet në TV Klan, ka shkaktuar debate të shumta. Jo për shkak të garës, por për shkak të veshjes. Nard Ndoka, një nga konkurrentët e kësaj shfaqje, është shfaqur i veshur me një bluzë sipër së cilës ndodhej shqiponja e flamurit kombëtar, por me sim

Zlatan  Ibrahimovic drejt Indise
  • 2016-10-14

Zlatan Ibrahimovic drejt Indise

brbrZerat e perhapur se fundim flasin se pas nje sezoni tek Manchester United Ibrahimovic mund te drejtohet nga India Legjenda e Italise Gianluca Zambrotta vertet shpreson tek nje levizje e tillebrbr brbrTrajneri i Dehli Dynamo i cili ka luajtur me Ibrahimovic tek Juventus mes viteve 2004-2006 ka th

No Pic available
  • 2016-07-14

Europa League, Kukësi gati për sfidën e radhës ndaj Austrisë së Vienës

Kukësi është ndoshta skuadra e vetme shqiptare që në ligën e Europës ka gjetur habitatin natyral. Kualfikimi ndaj Rudarit ishte i 6-ti që nga epoka e re e historisë së klubit kuksian dhe tashmë blutë i pret një tjetër aventurë edhe më e vështirë përballë Austrisë së Vjenës. N

Pensionohet legjenda e Arsenalit (Video)
  • 2016-02-25

Pensionohet legjenda e Arsenalit (Video)

Legjenda e Arsenalit, Robert Pires ka vendosur të pensionohet nga futbolli. Futbollisti 42 vjeçar francez sot ka njoftuar varjen e këpucëve në gozhdë pasi që nuk mund ti ofrojë më shumë futbollit. “Jam 42-vjeçar dhe tani është

Një autobus me legjenda (Foto)
  • 2016-02-22

Një autobus me legjenda (Foto)

Paolo Maldini, Cafu, Alessandro Del Piero, Luis Figo, Paul Scholes dhe shumë yje të tjerë të së kaluarës së futbollit botëror udhëtuan për në Las Vegas, ku luajtën një miqësore bamirësie ku Skuadra e Landon Donovan fitoi trof

Video: 15-vjeçari i Arsenalit çmend rrjetin me penalltinë-assist si të Messit
  • 2016-02-21

Video: 15-vjeçari i Arsenalit çmend rrjetin me penalltinë-assist si të Messit

Penalltia e shkelmuar nga Leo Messi dhe e shënuar nga Suarez kundër Celta Vigos është kthyer në mani, pas polemikave të shumta që shkaktoi në të gjithë botën, mes atyre që e konsideronin gjeniale dhe të tjerëve që e quanin mungesë respekti për kundërshtarin. 15-vjeçari Trae Coyle

Rregullat qe duhen ndjekur kur vuani nga tensioni i ulet
  • 2016-02-18

Rregullat qe duhen ndjekur kur vuani nga tensioni i ulet

Transmetuar me 17022016 - 1831 Studimet tregojne se nga tensioni i ulet me se shumti vuajne femrat ne mes moshes 30 dhe 40-vjecare sidomos ato qe merren me pune intelektuale Si ndihme e pare rekomandohet ndryshimi i menyres se jetese