Rezultate te kerkimit per termin: +Pirro +Cako

Meta: total 87 / total_found 87 / time 0.000 / keyword[0] pirro / docs[0] 2815 / hits[0] 4497 / keyword[1] cako / docs[1] 521 / hits[1] 865 /
Agim Doçi: Si i vodha perdet e Komitetit Qendror, për të qepur fustanin rozë të Parashqevi Simakut
  • 2017-02-22

Agim Doçi: Si i vodha perdet e Komitetit Qendror, për të qepur fustanin rozë të Parashqevi Simakut

Kënga e Festivali të 27-të në RTSH, E duam lumturinë, kompozuar nga Pirro Çako, me tekst të Agim Doçit, ka qenë temë bisede në emisionin e djeshëm Pasdite në Top Channel. Ata që e kanë jetuar atë kohë, vështirë të mos kujtojnë Parashqevi Simakun dhe grupin e fëmijëve, veshur t

Muzike cicash
  • 2016-11-05

Muzike cicash

var fbShare url httpvizionplusalmuzike-cicashsize smallbrbrAto jane gjate gjithe kohes ne qender te vemendjes Perse Sepse mjafton te nxjerrin nje cice nje shale apo nje mendere A eshte kthyer show-bizz ne Shqiperi ne biznes cice dhe sume Sigurisht qe pobrbr brbrAnkohemi dhe themi se perse Sander Gj

Vedati i dueteve
  • 2014-02-27

Vedati i dueteve

Duket se Vedat Ademi ndihet më i sigurt për suksesin e këngëve të tij nëse i prezanton ato me një tjetër artist. Pas Rezarta Shkurtës, Pirro Cako, Yllka Kuqi e së fundmi Dj Vin Veli do të vijë sërisht me një duet. Kësaj radh

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2013-07-28

Inva Mula shfaqet me te birin tashme 18 vjec

pIva Mula nuk ka te ndalur me koncertet e saj ne mbare boten Nga data 18 deri mbremjen e djeshme 27 korrik ajo ka qene duke kenduar ne teatrin Royal vepren La Boheme La Boheme eshte nje nga veprat me te bukura te kompozitorit italian G Pucini Sic ndodh rendom ne operat lirike ka nje fund tragjik per

No Pic available
  • 2013-06-11

Inis Neziri, “Gjeniu i vogel 5” Yllka Selita

Nata e 15-te e super spektaklit te zbulimit te zerave te talenteve te reja muzikore ka qene kjo e kesaj te diele e “Gjeniut te Vogel 5”. Nata finale e cila ishte i konceptuar me shume si nje feste dhe spektakel se sa si nje konkurrim i mirefillte, pasi talenti i gjashte konkurrenteve te vegjel q

No Pic available
  • 2013-05-07

“Gjeniu i vogel 5” , mes lotesh largohet Xhorxhia dhe Hygerti

Nata e dhjete e super spektaklit te zbulimit te zerave te talenteve te reja muzikore ka qene kjo e kesaj te diele e “Gjeniut te Vogel 5”. Talentet e vegjel qe nga java ne jave surprizojne publikun dhe vene ne veshtiresi jurine, ne perzgjedhjet e tyre kane interpretuar “live” superhite shqipt