Rezultate te kerkimit per termin: +Pjesrisht +Delvin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.300Z

Zv/ministri Noka: Ja rrugët që do të mbarojnë më 2011

Ernest Noka, rrugët që u ndërtuan në 2010-n dhe përmirësuan turizmin Jan me dhjeta kilometra rrug t reja t shtruara gjat vitit 2010, q i kan dhn nj impuls t madh sezonit turistik t ksaj vere. N nj intervist dhn pr gazetn “standard”, zvendsministri i Punve Publi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.402Z

Butrinti dhe kapteri i Zall-Herrit

Sezoni turistik pr Parkun Kombtar Butrint prej kohsh ka ngritur siparin e tij. Qyteti antik i Butrintit gumzhin nga zrat e nxnsve t shkollave t ndryshme nga t gjitha trevat e Shqipris, por dhe m tej, nga Kosova dhe Maqedonia. Vizitort e huaj pothuajse nga t gjitha kontinentet e bots mrekullohen me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama