Rezultate te kerkimit per termin: +Pjesrisht +Unaza

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] pjesrisht / docs[0] 81 / hits[0] 97 / keyword[1] unaza / docs[1] 3376 / hits[1] 4691 /
No Pic available
  • 2010-08-23

Zv/ministri Noka: Ja rrugët që do të mbarojnë më 2011

Ernest Noka, rrugët që u ndërtuan në 2010-n dhe përmirësuan turizmin Jan me dhjeta kilometra rrug t reja t shtruara gjat vitit 2010, q i kan dhn nj impuls t madh sezonit turistik t ksaj vere. N nj intervist dhn pr gazetn “standard”, zvendsministri i Punve Publi

No Pic available
  • 2010-08-12

Të rejat e Rikut për Fyellin!?

Ekspedita e përbashkët shqiptaro-gjermane, e cila gjatë vitit 2009 po kryente gërmime arkeologjike në zonën historike të Lezhës, zbuloi ndër të tjera disa elementë kockorë, enigmatikë, cilindrikë Pr t shkuar n laboratorin e vetm q kemi pr restaurimin e objekteve ark