Rezultate te kerkimit per termin: +Pjestart

Meta: total 43 / total_found 43 / time 0.000 / keyword[0] pjestart / docs[0] 43 / hits[0] 46 /
PS-ja kujton Ditën e Nënave, Rama: Pa ty mama, nuk do isha asgjë
  • 2013-05-12

PS-ja kujton Ditën e Nënave, Rama: Pa ty mama, nuk do isha asgjë

Tiranë- Partia Socialiste ka zhvilluar sot një aktivitet me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Nënës. Deputetët dhe pjestartë e kësaj partie sëbashku me nënat e tyre u mblodhën në një lokal në kryeqytet dhe kanë zhvilluar dikutime. Në fjalën e tij kryesocialisti Edi Rama ka falender

No Pic available
  • 2011-04-20

Çifti në garë

Nga Artan Mullaj Krert e LSI- s shprthejn optimizmin në tribuna dhe ekrane bashkë me ndjeksit e tyre n fushatn e zgjedhjeve vendore dhe mir bjn. Pr m shum q as ata, as vet kreu i tyre, nuk e dinë dhe nuk mund ta dinë se çdo të ndodhë me forcën politike q prfaqsojn dhe me koalicionin n pusht

No Pic available
  • 2010-08-29

Fëmijët e serbëve të Kosovës mësojnë me programet e Beogradit

Arsim N shkollat publike, pjestart e pakicave nuk i pranojn tekstet e ministris Fmijt serb n Kosov nuk do t msojn sipas atyre programeve q msojn fmijt shqiptar. Si bnte t ditur dje “Veernje novosti” e Beogradit, Predrag Stojetovii, n cilsin e shefit t drejtoris s shkollave me seli n Mit

No Pic available
  • 2010-08-26

Justifikimi i pamjaftueshëm

.. ato q njohim prgjysm (!) “Dekoratat e ndershmris harbute” Leon Festinger Fqinji im i mir - pjes e qeverisjes, njeri i zakonit dhe i plqyeshm n shoqri, di ta vrtis mir. Thon gjithashtu se ai sht nj zotri q ia vlen t dekorohet edhe nga Presidenti, madje edhe nga instanca ndrkombtare. T

No Pic available
  • 2010-08-26

Kallashnikovët tradhtuan bandën shqiptare që grabiste bankat greke

Greqi Policia tha se 27-vjeari shqiptar dyshohet t jet kreu i grupit kriminal Nuk do t ishte dekonspiruar aktiviteti kriminal i nj bande grabitsish, nse policia, gjat nj kontrolli n shtpin e nj 27-vjeari shqiptar, i cili banonte n Nea Filadelfia t Athins, nuk do t gjente nj arm t tipit kallashnikov

No Pic available
  • 2010-08-25

80 vitet e Sean Connery

Nga burri m seksi te gjyshi ideal Me rastin e prvjetorit t mitit, n Nassau u organizua nj fest e madhe pr Bond-in Ka arritur t mbroj deri n fund privatsin e tij, por ka humbur Skocin, ku dshironte t organizonte nj fest t madhe n Edimburg. Dje, Sean Connery ka festuar 80-vjetorin e lindjes me familje

No Pic available
  • 2010-08-23

Gushti, muaji i reflektimeve

Opinion Prgjithsisht n Europ gushti sht muaji i pushimeve. Por kt vit ky muaj ka qen pr politikn diplomatike t Kosovs dhe t Serbis nj periudh intensive pune. Kryediplomati yn (i Kosovs) zhvilloi nj tur intensiv takimesh n “Pallatin e qelqt” n Nju Jork pr t sensibilizuar e nxitur prfaqsu