Rezultate te kerkimit per termin: +Pjes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

Meta: Dorheqja, pjes e aferave korruptive

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta ka komentuar dorheqjen e Ministrit t Drejtsis Ilir Rusmajli. Gjat nj prononcimi pr media, zoti Meta theksoi se dorheqja e djeshme nuk sht e para n kt qeveri, por e pasuar nga ajo e ish Ministrit t Jashtm, Besnik Mustafaj. Dorheqjet e ministrave ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.278Z

Era, pjesë e Authentic

Këngëtarja e re, por e talentuar e skenës muzikore shqiptare, Era Istrefi, duket të ketë marrë një hap të rëndësishëm në karrierën e saj. Me anë të një komunikate, Authentic Entertainment ka konfirmuar për Telegraf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.434Z

Dacic: Kosova, jo pjesë e SEECP

Zëvendëskryeministri dhe shefi i diplomacisë serbe Ivica Dacic ka thënë se Kosova nuk është bërë anëtare me të drejta të plota në Procesin e Bashkëpunimit të Europës Juglindore (SEECP), por sipas tij ka pasur një ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.824Z

150 pjesëtarë të MUP-it, pjesë e institucioneve të Kosovës

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi ka konfirmuar sot para Komisionit për Legjislacion se një pjesë e strukturave te sigurisë që veprojnë në veri do të jetë pjesë e institucioneve të Kosovës. “Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.323Z

Arrestohet pjesëtari i MUP-it

(E plotësuar) Burimet e Indeksonline bëjnë të ditur se para pak çastesh është arrestuar një person, i cili dyshohet që është pjesëtarë i MUP-it. Në operacionin që është zhvilluar në qendër të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.554Z

65 pjesëtarë braktisin FSK-në

Derisa qeveria e vendit, ka marrë vendim që Forca e Sigurisë së Kosovës të shndërrohet në Forcat e Armatosura të Kosovës, dhe rrjedhimisht të ndryshojë misionin, strukturën dhe madhësinë, si dhe Ministria për Forcën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.815Z

Pjesërisht i del gjoksi

Familja është në radhe të parë, andaj Lindsay Lohan kur ka kuptuar se nëna saj është arestuar, ajo ka dalur me nxitim nga shtëpia, që të takohet me atë. 27 vjeqarja, duket sa haruar ti vërë reçipetat, ndërsa paparac

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama