Rezultate te kerkimit per termin: +Pjeter +Bogdani

Meta: total 77 / total_found 77 / time 0.000 / keyword[0] pjeter / docs[0] 888 / hits[0] 1334 / keyword[1] bogdani / docs[1] 5828 / hits[1] 12297 /
Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!
  • 2019-03-13

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!

Të dielën e 17 marsit, lëreni makinën në shtëpi, merrni fëmijët e shoqërinë dhe bashkojuni festimeve që Bashkia e Tiranës ka organizuar me rastin e Ditës së Verës. Një atmosferë festive e mbushur me më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë do tju shoqërojë gjatë gjithë

No Pic available
  • 2016-09-20

Çfarë ka ndodhur më 20 shtator?

480 pes. – Grekët mundin persët në betejën detare të Salaminës, ishull pranë Athinës. Kjo betejë shënoi pikën kulmore të pushtimit persian. Një vit më pas, grekët hidhen në ofensivë, mundin persët në betejën e Plateas, duke i dhënë fund pushtimit. 1187 – Saladini fi

Goditen vjedhesit e banesave
  • 2016-06-29

Goditen vjedhesit e banesave

brbrNese keni degjuar per metoda speciale te hetimit ka dhe metoda speciale te vjedhjes Nepermjet thyerjes se braves se dyerve keta dy te rinj u bene makthi i policise nderkohe qe brenda 2 muajve numerojne mbi 30 vjedhje banesash ne Tirane Ndryshe nga sa jemi mesuar te degjojme per vjedhjet grupi i

No Pic available
  • 2016-06-28

Videoja zbulon hajdutët profesionistë të banesave në Tiranë, 30 vjedhje në dy muaj

Nëse keni dëgjuar per metoda speciale te hetimit, ka dhe metoda speciale te vjedhjes. Nëpërmjet thyerjes se bravës se dyerve, këta dy te rinj u bene makthi i policisë, ndërkohe qe brenda 2 muajve, numërojnë mbi 30 vjedhje banesash ne Tirane. Ndryshe nga sa jemi mësuar te dëgjojmë per vj

Grosistet e hashashit ne Gjykate
  • 2015-10-19

Grosistet e hashashit ne Gjykate

brbrKy eshte Bejto Kotaj nje nga shtate te arrestuarit per laboratorin e droges te zbuluar dy dite me pare ne zonen e ish-kenetes ne Durres Biznesmeni nga Shkodra e banim ne Koplik ishte i pari qe u ul ne banken e te akuzuarve Ai deklaroi ne gjykate se nuk ka lidhje me trafikimin e droges per te ci

No Pic available
  • 2015-09-09

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A