Rezultate te kerkimit per termin: +Plagoset

Total: 6096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.847Z

Atentat mafioz në Shkodër, plagoset biznesmeni

Një atentat ka ndodhur në Shkodër ditën e sotme. Biznesmeni S.M. është plagosur pas një atentati. 44-vjeçari të cilit i kishin bërë një pritë, është goditur me breshëri plumbash. Ai ndodhet në spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë. Policia raporton se janë ngritur pika k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.461Z

Plagoset me armë zjarri 32 vjeçari

Plagoset me armë zjarri një 32 vjeçar, ndërsa policia thotë se ka identifikuar autorin e krimit. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën “Pandi Dardha” në kryeqytet, ku 32 vjeçari Erjon Kapollari është qëlluar me armë zjarri . Burime policore bëjnë të ditur se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.754Z

Shkoder, plagoset biznesmeni Berhan Vishnja

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Mësohet se i plagosur ka mbetur biznesmeni Berhan Vishnja, 50 vjeç. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit Loro Boriçi. Sapo u njoftuan për ngjarjen, forca të shumta policore mbërritën në vendin ku ndodhi pla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.832Z

Grabitje në tentativë, plagoset me thikë shitësja e argjendarisë

Tiranë- Një shitëse e një argjendarie në Tiranë  ka mbetur e plagosur me thikë gjatë tentativës për grabitjen e sendeve të cmuara.  SHitësja është A. Berisha 39 vjeç. Ngjarja e rëndë ka ndohur në Rrugën e Durrësit rreth orës 11.00. Grabitësi ka hyrë  në argjendari dhe  n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.932Z

VIDEO/ Sherr me thika në Durrës, plagoset adoleshenti

Dy nxënës janë përleshur  pranë shkollës 9-vjeçare Bedrie Bebeziqi në Durrës. Konflikti ka degjeneruar në përdorimin e  thikës ku njëri nga adoleshentët ka plagosur në shpatull bashkëmoshatarin e tij. Nxënësi u transportua me urgjencë në spitalin Rajonal të Durrësit ku po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.004Z

Plagoset duke pastruar pistolet

• TIRANE - Plagoset aksidentalisht 20-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.211Z

VIDEO/ Ky është momenti kur Noizy plagoset nga vëllai i Cozman

Mediat ne Kosove kane publikuar edhe pamjet te momentit kur reperi shqiptar, Noizy plagoset ne qender te Prishtines, nga vellai i reperit kosovar, Cozman. Keto jane pamjet e sherrit ne hyrje te hotelit te famshem dhe momenti i nderhyrjes se Policise. Nga videoja, degjohet edhe e shtena me arme zj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama