Rezultate te kerkimit per termin: +Plagosja

Total: 2323
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.662Z

Plagosja në Shkodër, ngjarja dyshohet të jetë aksidentale

Dokumentohet ngjarja e ndodhur dje, rreth orës 16:40, pranë Radio Shkodrës, te ish-5 Heronjtë, Shkodër, ku mbeti i plagosur me armë zjarri, shtetasi Eglion Zuna. Policia e Shkodrës arreston në flagrancë 3 shtetas. Më datë 16.01.2017, falë veprimeve të shpejta hetimore dhe policore si dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.679Z

Zbardhet plagosja në Shkodër, arrestohen 2 persona

Policia e Shkodrës ka zbardhur të plotë ngjarjen e mbrëmshme në qytetin verior, ku për motive të dobëta mbeti i plagosur  në lagjen Kiras 20-vjeçari Hermes Beqiri. Pak orë pas kësaj ngjarje, blutë e Shkodrës kanë bërë arrestimin shtetasve “E. H. 17 vjeç, banues në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.003Z

Plagosja e 2 punetoreve, pranga pronarit

Artan Cena Plagosja e dy punetoreve dy dite me pare, i ka kushtuar arrestimin pronarit te firmes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.319Z

Plagosja në Shkodër, arrestohet autori, policia: Për motive të dobëta

Arrestohet autori dyshuar i plagosjes, me armë zjarri të ndodhur në Theth të Shkodrës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Theth të Shkodrës, me datë 21 maj  2016 rreth orës 06:45 të mëgnjesit, ku është plagosur  me armë zjarri shtetasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.305Z

Plagosja ne shkollen e Lezhes, aksidentale

Shkaku i plagosjes se sotme te nje adoleshenti ne nje shkolle te qytetit te Lezhes ka qene aksidental. Sipas informacioneve te fundit, nje nxenes i shkolles 9-vjecare "Kosova" ka nxjerre pistoleten ne klase dhe gabimisht e ka shkrehur ate duke plagosur shokun e tij. Krisma ka a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.313Z

Plagosja ne Durres

Një 33 vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri  nga komshiu i tij. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, gjatë kohës që 33 vjeçari me iniciale A. D po qëndronte në verandën e banesës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.048Z

Zbardhet plagosja në Fier, shpallen në kërkim 2 djem xhaxhallarësh

Mbrëmjen e djeshme në afërsi të Prefekturës së Fierit, një person mbeti i plagosur pasi një sherr i ndodhur jashtë ambienteve të një pike bastesh degjeneroi deri në përdorimin e thikës. Policia ka zbardhur ngjarjen, ku mbeti i plagosur 32-vjeçari me iniciale A.J. dhe ka shpallur në k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama