Rezultate te kerkimit per termin: +Plani

Meta: total 1000 / total_found 20493 / time 0.009 / keyword[0] plani / docs[0] 20493 / hits[0] 29292 /
13 prilli/ PD zgjedh të protestojë natën, Rama nuk e lë Lulin në errësirë
  • 2019-04-10

13 prilli/ PD zgjedh të protestojë natën, Rama nuk e lë Lulin në errësirë

Një protestë mbarëkombëtare është paralajmëruar nga partia Demokratike dhe aleatët e saj për në 13 prill përpara Kryeministrisë. Ndryshe nga herët e tjera, për këtë protestë është përcaktuar ora 18:00, por që premisat e opozitës janë që pjesëmarrja masive e qytetarëve të b

Cakaj zhvesh politikanë dhe gjyqtarë, heq 350 pasaporta diplomatike
  • 2019-04-09

Cakaj zhvesh politikanë dhe gjyqtarë, heq 350 pasaporta diplomatike

350 pasaporta diplomatike do tu hiqen zyrtarëve, pasi janë marrë në mënyrë abuzive. Kjo u bë e ditur nga ministri i Jashtëm, Gent Cakaj gjatë një konference për mediat. Sipas Cakajt, këto pasaporta diplomatike janë marrë në shkelje të plotë me ligjin, pasi edhe një shofer e zotër

No Pic available
  • 2019-04-06

KORRUPSIONI SHQIPTAR E KA SHPRESËN E MBIJETESËS TE RUSIA E BEOGRADI!

Nga Spartak NGJELA Kjo në fakt është sëmundje e vjetër e të korruptuarve shqiptare. Janë të shumtë ata që në historinë tonë dyqindvjeçare janë bërë pjesë e fqinjëve pushtues duke shitur interesin kombëtar. E ç’i do emrat! Njëlloj si këta të sotmit kanë qenë. Po sot n

Zbulohet vrasësi 18-vjeçar me pagesë, si dështoi plani për ekzekutimin në Lezhë më 30 mars (Emri+Foto)
  • 2019-04-02

Zbulohet vrasësi 18-vjeçar me pagesë, si dështoi plani për ekzekutimin në Lezhë më 30 mars (Emri+Foto)

Saimir Shpëtim Hima lindur në Gramsh dhe banues në lagjen “Shenkoll” në Elbasan është 18-vjeçari i cili u arrestua dy ditë më parë nga drejtoria e policisë në Lezhë i dyshuar si vrasës me pagesë. Sipas policisë së Lezhës, 18-vjeçari ishte porositur nga 43-vjeçari me

Plani i Dukës, timoni i kuqezinjve mund ti besohet ish-trajnerit të Kukësit
  • 2019-04-01

Plani i Dukës, timoni i kuqezinjve mund ti besohet ish-trajnerit të Kukësit

Largimi i Kristian Panuçit duket se është harruar në kampin kuqezi, por gjithsesi kombëtarja është e kapluar nga ethet e procesit të zgjedhjes së trajnerit të ri. Shumë emra përfliten për të marrë postin e drejtuesit, por një prapaskenë e zbulua rnga Panorama bën kandidat potencial

Brexit, refuzohet përsëri plani i kryeministres May
  • 2019-03-29

Brexit, refuzohet përsëri plani i kryeministres May

Dhoma Britanike e Komunëve refuzoi përsëri marrëveshjen e kryeministres Theresa Maj për Brexit-in me 344 vota jo kundër 286 pro. Me këtë votim, oferta e BE-së për zgjatjen e divorcit nga data 29 mars deri më 22 maj është pezulluar dhe mbetet vetëm një shtyrje e kufizuar deri më 12 pr

SHBA, plan për dërgimin e astronautëve në Hënë brenda 5 vjetësh
  • 2019-03-27

SHBA, plan për dërgimin e astronautëve në Hënë brenda 5 vjetësh

Nënpresidenti i SHBA-së, Mike Pence, tha se vendi synon të dërgojë astronautët në Hënë deri në vitin 2024. Pence e bëri premtimin në një fjalim në Alabama, duke thënë se ndër astronautët do të ishte edhe një grua. “Plani i kësaj administrate të SHBA-së është që të ri