Rezultate te kerkimit per termin: +Platforma +Civile

Total: 307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.465Z

SHBA, platforma naftës rrezik ekologjik

Platforma e naftës në Gjirin e Meksikës, e demtuar tre ditë më pare, është përmbytur me 700 mijë fuçi dhe kjo mund të shkaktojë një katastrofë natyrore. Ky është alarmi i disa ambientalistëve. Sipas Dajvid Reinit, përgjegjës për eksplorimin e naftës në Gjirin e Meks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.244Z

Shezai Rrokaj Ja platforma ime per te qene kryetar i LSI

Transmetuar me 16092016 - 2014 Menjehere pas shpalljes se kandidatures per te qene kreu i LSI Shezai Rrokaj ka deklaruar se gjithmone ka punuar per kete force politike dhe se vjen nga nje pervoje si kreu i LSI se Tiranesbr br Ju e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.428Z

Platforma 75 shoqata kunder regjistrimit me baze etnije dhe feje

Qendra Shqiptare per Kulture Demokratike Fan Noli mbeshtetur nga 75 shoqata te tjera atdhetare e kulturore po paraqesin sot nje paltforme kunder regjistrimit te popullsise me vetedeklarim etnije dhe feje. Shoqata Fan Noli njoftoi nje dite me pare se sot ne oren 10-te ne Hotel Tirana International

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.425Z

Platforma e PD për shëndetësinë, Shehu: Mirëmenaxhim financave dhe stafit

Departamenti i Shëndetësisë në Partinë Demokratike bëri publike dhe debatoi platformën me mjekë dhe specialistë në qytetin e Vlorës . "Shëndet dhe dinjitet", ishte moto e prezantimit të Platformës së Shëndetësisë në tryezën në të cilën ishin të pranishëm profesionistë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.491Z

Shantazhi i AMA ndaj Ora News, Shoqëria Civile nesër në protestë

Shoqëria Civile ditën e nesërme në orën 12:00 do të dalë në një protestë kundër shantazhit që AMA ka bërë ndaj Ora News. Në një deklaratë për mediat, përfaqësuesit e Shoqërisë Civile thanë se protesta e nesërme do të nisë në formë marshimi nga Bashkia e Tiranës deri tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.354Z

Nano, platforma per te konkurruar klasen politike Rozeta Rapushi

Ish lideri socialist, Fatos Nano, premtoi dje se rikthimi ne jeten politike nepermjet "Levizjes Nano per Fitoren e Socialisteve", do te sjelle shume shpejt nisma dhe platforma politike konkrete. Duke akuzuar si opoziten edhe qeverine, si te papergjegjshme per realizimin e reformave qe do te sillnin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.641Z

Donald Tusk rizgjidhet kryeministër

Kryeministri i Polonisë, Donald Tusk, është bërë lideri i parë në këtë vend që është rizgjedhur për herë të dytë për kryeministër, pas rënies së komunizmit. Pas numërimit të 93 për qind të votave, del se Tusk me partinë Platforma Civile ka votat e nevojshme, për të sigurua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama