Rezultate te kerkimit per termin: +Platformes +Tring

Meta: total 36 / total_found 36 / time 0.028 / keyword[0] platformes / docs[0] 418 / hits[0] 479 / keyword[1] tring / docs[1] 766 / hits[1] 1238 /
Kupa e Mbretit Barcelona ne finale
  • 2017-02-08

Kupa e Mbretit Barcelona ne finale

brbrBarcelona eshte finalistja e pare e Kupes se Mbretit ne Spanje nje ekskluzivitet i platformes Tring Nje beteje e vertete ne Kamp Nou takimi i dyte gjysmefinal mes katalanasve dhe Atletikos se Madridit me dy gola te shenuar ne barazimin 1-1 nje penallti e humbur dhe tre kartone te kuq Edhe pse vi

Copa Del Rey Barcelona me e avantazhuar perballe Atletikos
  • 2017-02-07

Copa Del Rey Barcelona me e avantazhuar perballe Atletikos

brbrBarcelona kerkon finalen e pare te sezonit Ne Kamp Nou katalanasit do te perballen me Atletikon e Madridit ne gjysmefinalen e dyte te Copa Del Rey nje eksklzivitet i platformes Tring Skuadra e Luis Enrikes duket me e avantazhuar pas fitores nje jave me pare ne Vicente Kalderon me rezultatin 2-1

Copa del Rey basket e Alaves i rezistojne Celtes
  • 2017-02-03

Copa del Rey basket e Alaves i rezistojne Celtes

p styletext-align justifyPerfundoi ne barazim pa gola sfida e pare mes Celta Vigo dhe Deportivo Alaves e vlefshme per gjysmefinalet e Kupes se Mbretit nje ekskluzivitet i platformes Tring Ne stadiumin Balaidos heroi i takimit ishte portieri kundershtar Serxhio Pacheco vendimtar ne disa raste duke e

Copa del rey sot Reali kerkon permbysjen
  • 2017-01-25

Copa del rey sot Reali kerkon permbysjen

brbrDeportivo Alaves eshte gjysmefinalistja e pare e Kupes se Mbretit ne futboll nje ekskluzivitet i platformes Tring Ne stadiumin Mendizoroza basket e mbyllen takimin e dyte cerekfinale me shifrat e barabarta 0-0 me Alkorkon por u kualifikuan me tej fale fitores 2-0 ne takimin e pare Gjithsesi edhe

Barcelona thyen tabune Anoeta
  • 2017-01-20

Barcelona thyen tabune Anoeta

p styletext-align justifySukses i rendesishem per Barcelonen qe hedh nje hap te sigurt drejt gjysmefinaleve te Kupes se Mbretit nje eksluzivitet i platformes Tring Ne stadiumin Anoeta tabu per katalanasit prej shume vitesh skuadra e Luis Enrikes mundi me rezultatin minimal 1-0 Gjithsesi nje ndeshje

Copa del Rey Real humbet ne shtepi
  • 2017-01-19

Copa del Rey Real humbet ne shtepi

p styletext-align justifySirena alarmi per Realin e Madridit Skuadra e Zinedin Zidan humbet ndeshjen e dyte ne harkun kohor te tre diteve Ne takimin e pare te vlefshem per cerekfinalet e Kupes se Mbretit nje eksluzivitet i platformes Tring madrilenet u munden 1-2 ne Santiago Bernabeu duke rrezikuar

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup