Rezultate te kerkimit per termin: +Platini

Total: 1625
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.448Z

Revolucionari Platini

Michel Platini planifikon të bëjë revolucion në futbollin evropian. Kreu i UEFA-s propozon që kampionatet kombëtare të fillojnë në muajin shkurt ose mars dhe të përfundojnë në nëntor. Ai thotë se më mirë është që të luhet gjatë verës sesa gjatë dimrit. Kjo ide lidhet me atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.616Z

Platini-Pango, shkembim dhuratash

Platini kishte sjelle dhurata ne Shqiperi dhe u largua me dhurata nga vendi yne. Presidenti i UEFA-s, Mishel Platini dhe ministri i TKRS-se, Ylli Pango, ne takimin qe zhvilluan. Platini i dhuroi Pangos, si ne cdo takim zyrtar, flamurin trekendesh te UEFA-s. “Le ta bejme te pavdekshme kete moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.321Z

Platini mbetet i pezulluar

0 brbr SSSAbrASS brbrMichel Platini mbetet i pezulluar Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ne Lozane nuk e pranoi ankimin e presidentit aktual te UEFA-s Platini nuk do te kryeje asnje funksion zyrtar deri ne 5 janar diten kur perfundon masa disiplinore 90 ditorebrbr brbrLajmi i mire per Michel Platini es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.491Z

Platini sërish kundër Kosovës

Kryetari i UEFA-s, Michel Platini sërish është treguar injorante ndaj Kosovës.I pari i UEFA-s, duke folur për çështjen e Kosovës dhe Katalunisë nuk ka dhënë shprese për pranim, derisa të këto dy shtete të mos anëtarësohen në Organizatën e Kombeve të Bashkuar.Platini duke folur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.262Z

Rama pret Platini

Kryeministri Edi Rama priti Presidentin e UEFA-s, organizmi më i rëndësishëm i futbollit europian, Michel Platini, i cili ndodhet për një vizitë në vendin tonë. Temë e takimit mes Platini dhe Ramës ka qenë ajo e shumëdiskutuara tashm&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.191Z

Platini sulmon Blatterin

Michel Platini ka kritikuar kreun e federatës së futbollit botëror. Presidenti i UEFA-s, Michel Platini, ka kritikuar ashpër kreun e FIFA-s, Sepp Blatter. Francezi po vazhdon me luftën e tij kundër Blatterit, para zgjedhjeve për president të FIFA-s që mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.946Z

Platini del nga spitali

Presidenti i UEFA-s, Michel Platini doli këtë mëngjes nga spitali ku u shtrua një ditë më parë për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore. Zyrtari i lartë e kaloi gjithë natën nën vezhgim, bën të ditur një komunikatë e FIFA-s dhe e UEFA-s.Testet mjekësore kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama