Rezultate te kerkimit per termin: +Plazza

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] plazza / docs[0] 16 / hits[0] 16 /
Tirana si Big Brother. Gjoba se përgjuan klientët, në listë edhe hotel Plazza
  • 2018-10-21

Tirana si Big Brother. Gjoba se përgjuan klientët, në listë edhe hotel Plazza

Tirana gjithnjë e më shumë po i ngjan një Big Brother-i të madh, ku mijëra kamera të policisë, bashkisë, institucioneve, hoteleve, bareve survejojnë pa ndërprerje. Por, a janë të gjitha të vendosura sipas rregullave dhe sa të sigurtë janë qytetarët që privatësia e tyre nuk cenohe

Zbulohet arsyeja e largimit të Sheraton nga Shqipëria
  • 2017-12-31

Zbulohet arsyeja e largimit të Sheraton nga Shqipëria

Humbjet e mëdha duket se kanë qenë arsyeja kryesore që e kanë detyruar grupin Mak Albania, që ka në pronësi Hotel Sheraton, që të merrte vendimin për tu larguar nga Shqipëria. Sipas bilancit të konsoliduar të Mak Albania, që përfshin Mak Albania Construction, Chateu Linza, Mak Trave

Jeunesse Global tashmë edhe në Shqipëri me Produktet e Saj Unike
  • 2017-07-04

Jeunesse Global tashmë edhe në Shqipëri me Produktet e Saj Unike

Seminari i mundësisë i kompanisë Jeunesse Global u mbajt në ambjentet e hotel Plazza në Tiranë, në datë 18 qershor ora 11:00. Ky seminar kishte si qëllim njohjen e të ftuarve me kompaninë, e cila prej pak muajsh ka filluar aktivitetin e saj edhe në Shqipëri. Seminari që zgjati për rre

Jeunesse Global tashmë edhe në Shqipëri me produktet e saj unike
  • 2017-07-04

Jeunesse Global tashmë edhe në Shqipëri me produktet e saj unike

Seminari i mundësisë i kompanisë Jeunesse Global u mbajt në ambjentet e hotel Plazza në Tiranë, në datë 18 qershor ora 11:00. Ky seminar kishte si qëllim njohjen e të ftuarve me kompaninë, e cila prej pak muajsh ka filluar aktivitetin e saj edhe në Shqipëri. Seminari që zgjati për rre

Dje, sot, nesër: Kur Edi Rama shkruante tek Rilindja Demokratike
  • 2017-01-06

Dje, sot, nesër: Kur Edi Rama shkruante tek Rilindja Demokratike

Në mbrëmjen e 26-vjetorit të daljes së numrit të parë të RD-së, organizuar nga PD në Hotel Plazza të enjten mbrëma, mund të ishte dhe Edi Rama si rregull. Sigurisht jo si kryeministër, por si një prej editorialistëve të numrave të parë të organit të parë pluralist, që isht

Shëngjin-Tale, Amazona e vogël e Adriatikut
  • 2016-06-14

Shëngjin-Tale, Amazona e vogël e Adriatikut

Preç Zogaj PREÇ ZOGAJ NIMFEUMI KU KA DIÇKA HYJNORE Nga tarraca e epërme e hotelit "Iliria Sky", në qendër të bllokut të ndërtesave të reja të Shëngjinit, syri të rrok pamjen në formë elipsi të gjirit të detit me një gjatësi shtatë-tetë kilometra në vijë tokësore. Ësh

10 ekstravagancat shqiptare të pranverës!
  • 2016-05-06

10 ekstravagancat shqiptare të pranverës!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Te lodhen lajmet bajate? Te bezdisi baxhelleria politike? Te trembi krimi pa identitet? Te tjetersoi fukarralleku permanent?… Me kushto pak kohe te ta ndryshoj melodine monotone te rutines ditore. Me kushto pak kohe te te