Rezultate te kerkimit per termin: +Plot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.803Z

Llotot plot, xhamitë plot, kishat bosh!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane 1./ Sapo isha kthyer nga Barcelona moderniste e Gaudi-t dhe në tru më hallakateshin impresionet katalunase jo vetëm të arkitekturës. Si çdo shqiptar që shkel në tokën e tij, edhe unë bëja bilancin e zakonshëm atje-k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.920Z

Plot befasi në Kupë

Ndeshjet e së tetës së finales së Kupës së Kosovës në futboll, të zhvilluara të mërkurën, kanë sjell plot befasi. Skuadrat nga Liga e Parë i kanë befasuar ato të Superligës. Ishin plot katër ekipe nga elita e futbollit kosovar si Vëllaznimi, Drita, Lepenci e Liria, të cilat janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.853Z

Formulari A2, sot mbyllet plotësimi

TIRANE-Formularit A2 sot ka ditën e fundit të plotësimit sipas afateve zyrtare të Ministrisë së Arsimit. Data 5 gusht ofron mundësinë e plotësimit të formularit të preferencave për të gjithë maturantët e qytetit të Kuk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.473Z

FOTOT plot humor: Festa e kungulleshkave

Kungulli është një simbol i festës së Hallouinit. Më poshtë po ju sjellim disa prej fotove më interesante dhe me humor që njerëzit kanë shpërndarë në rrjet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.567Z

Botëror me paterica, infermieria plot

Suarez operohet, Van Persi shqetëson Holandën, Spanja monitoron Diego Kostën Luis Suarez - Sulmuesi uruguaian i është nënshtruar një operacioni në gjurin e majtë, ndërsa pritet të humbë ndeshjet në grup të Uruguait Manuel Nojer - Riaftësimi i portierit në kohë për Botërorin ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.841Z

2011, plot kometa e eklipse diellor

Viti 2011 hapet me një qiell plot supriza për studiuesit dhe të apasionuarit e astronomisë. Mori kometash dhe një eklips diellor jo i plotë parashikohet në orët e para të datës 4 janar. Sipas studiuesve fillimisht do të shfaqen kometat e m&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.217Z

SHBA Misisipi mbushet plot

Autoritetet amerikane kanë nisur procedurat për të hapur barrierat e Morganzës, përgjatë Misisipit të mbushur plot, për të shmangur përmbytjen në Nju Orlins dhe Bejton Rug. Lajmin e bëjnë të ditur mediat amerikane, s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama