Rezultate te kerkimit per termin: +Plotesori

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] plotesori / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2012-09-21

Prof. dr. Shefik Osmani, personalitet i shquar i arsimit dhe i mendimit pedagogjik shqiptar Nga Prof. Dr. Pajtim Bejtja

Pak kohe me pare, me 21 korrik 2012, pas nje semundjeje te gjate, u nda nga jeta, ne Tirane, mesuesi i merituar, prof. dr. Shefik Osmani. Shefiku ka lindur ne vitin 1923 ne Shkoder, ne nje familje njerezish arsimdashes dhe qe u bene personalitete te arsimit tone kombetar. Babai i tij, Et'hem Osmani

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama