Rezultate te kerkimit per termin: +Pogba

Total: 1022
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.659Z

Ja çmimi i Pogba

Paul Pogba mund të jetë blerja më e shtrenjtë e verës së ardhshme, ndoshta edhe më e shtrenjta në historinë e futbollit. Deri tani vendi i parë mbahet nga Bale i cili është shitur diçka më shumë se 100 milionë euro. Agjenti i Pogba, Mino Raiola ka thënë se Pogba nuk do të shitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.342Z

Pogba pranon gabimin

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba ka shfrytëzuar rrjetin social Twitter për të pranuar gabimin që u përcoll me mungesën e tij në listën e futbollistëve të ftuar për duelin kundër Pescarës të shtunën mbrëma. Pogba nuk u ftua nga trajneri Antonio Conte pasi ishte paraqitur me vonesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.733Z

Pogba lavdëron Conten

Mesfushori i talentuar Paul Pogba ka thënë se trajneri i Juventusit, Antonio Conte mund të bëhet i suksesshëm sikurse strategu i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson. Pogba e njeh mirë skocezin nga koha kur ishte nën urdhrat e tij në Old Trafford, por është adaptuar shpejtë me Conten pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.179Z

Pogba drejt Juventusit

Sipas medieve angleze, mesfushori Paul Pogba do të largohet nga Manchester United për tu transferuar në Juventus gjatë afatit kalimtar të verës. E përditshmja Daily Mail ka cituar menaxherin Mino Raiola duke treguar se 19 vjeçari ka refuzuar mundësinë e vazhdimit të kontratës me Manchest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.083Z

Barcelona, 200 mln euro për Pogba

Barcelona është e gatshme që të bëjë çmendurira për të marrë Paul Pogba. Sipas informacioneve që vijnë nga Spanja Barcelona po përgatit një operacion për blerjen e Pogba i cili do t'u kushtojë 200 milionë euro. Por edhe nëse realizohet blerja Pogba nuk mund të shkojë te Barcelon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.109Z

Paul Pogba drejt Chelsea

0 brbr SSSAbrASS brbrPaul Pogba drejt Chelsea Lajmin befasues e ka botuar gazeta britanike The Sunbrbr brbrSipas saj marreveshja me Juventusin eshte gjetur dhe shifra e transferimit eshte 95 milione euro Asnje nga klubet nuk ka dhene ende asnje sqarim per kete lajmbrbr brbrPaul Pogba eshte kerkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.535Z

Pogba, përfundimisht në Juventus

Manchester United ka konfirmuar se Paul Pogba ka vendosur të transferohet në Juventus. E ardhmja e futbollistit në Old Trafford ishte objekt i spekulimeve për një kohë, ndërsa Bianconerët intervenuan me kohë dhe e bënë të vetin lojtarin. Menaxheri i United, Sir Alex Ferguson ka mbetur i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama