Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradec

Meta: total 1000 / total_found 8836 / time 0.004 / keyword[0] pogradec / docs[0] 8836 / hits[0] 14538 /
Top Story, pirateria televizive në Pogradec. Ja kompania e paligjshme
  • 2019-04-10

Top Story, pirateria televizive në Pogradec. Ja kompania e paligjshme

Top Story ka udhëtuar për në Çërravë, një fshat shumë afër Pogradecit. Si njësi adiministrative, Çërrava përmbledh 10 fshatra. Sipas listës së Autoriteti të Mediave Audiovizive (AMA), shërbimin televiziv në këtë zonë e ofron një rrjet kabllor i quajtur Fraholli, një subjekt

Shoferi i dehur humb kontrollin, makina del nga rruga
  • 2019-04-07

Shoferi i dehur humb kontrollin, makina del nga rruga

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Një mjet ka dalë nga rruga, duke shkaktuar plagosjen e drejtuesit. Aksidenti është shënuar në afërsi të fshatit Vashtmi, mbrëmjen e së shtunës. Është dashur ndërhyrja e mjeteve zjarrfikëse për ta nxjerrë drejtuesin nga automjeti.

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

Makina bëhet copë në aksin Korçë-Pogradec, plagoset shoferi
  • 2019-04-02

Makina bëhet copë në aksin Korçë-Pogradec, plagoset shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Raportohet se aksidenti ndodhi në Vashtmi, ku mjeti me targa AA 61 8SK ka dalë nga rruga dhe për pasojë është shkatërruar plotësisht. Për shkak të përplasjes së fortë është plag

Shuhet bashkëshortja e Mitrush Kutelit
  • 2019-03-22

Shuhet bashkëshortja e Mitrush Kutelit

Efterpi Skendi (Pasko), bashkëshortja e shkrimtarit të njohur Mitrush Kuteli është ndarë nga jeta. Gruaja që ruajti deri në fund të jetës sharmin e një bukurie të natyrshme, ku kultura përzihej me elegancën, ishte një ndër intelektualet e rralla. Gjithë jetën e saj ajo ia dedikoi p

Më ndihmo që të shoh fëmijët! Vëllai e fal motrën pas shumë vitesh
  • 2019-03-10

Më ndihmo që të shoh fëmijët! Vëllai e fal motrën pas shumë vitesh

Sonte në programin Dua të të bëj të lumtur u trajtua historia e Esmeraldës, vajzës nga Tirana. Në moshën 14-vjeçare, ajo ishte njohur në Facebook me një djalë dhe pas 3 ditësh ishte larguar nga shtëpia për të jetuar me të dhe familjen e tij, në Pogradec. Ata kishin bërë celebrim

No Pic available
  • 2019-03-09

Qëllonin me armë zjarri në ajër, kapen mat 4 të rinj, u gjenden edhe

Katër shtetas janë vënë në prangat e policisë pasi u kapën në flangrancë teksa qëllonin me armë në ajër, në vendin e njohur si “Mali i Moravës”. Pas marrjes paraprak të kët informacioni policia ka shkuar në zonë ku ka arrestuar edhe katër perosnat. Në momentin e par