Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradeci

Total: 3142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.245Z

Java 17, Pogradeci – Luftëtari 2-0

(ALBANIA SPORT) – Pogradeci triumfoi 2-0 kundër Luftëtarit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 17-të të Kategorisë së Parë dhe të zhvilluar në stadiumin “Skënderbeu” të Korçës. Golat për formacionin e Ylli Cekicit mbajnë firmat e Isa Eminazerit  në të 45’*2 (goli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.306Z

Pogradeci nis sezonin turistik

Qyteti i Pogradecit ka çelur sezonin turistik veror ku përpos një aktiviteti festiv e të larmishëm është festuar edhe Dita e 1 Qershorit për të gjithë fëmijët. Çelja e sezonit është shoqëruar me panaire t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.665Z

FOTO LAJM/ Imazhe siberiane nga Pogradeci

Pogradeci ka dhuruar sot imazhe te forta siberiane me akujt që kanë ngrirë çdo gjë buzë Liqenit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.956Z

Sot, luhet e prapambetura, Pogradeci-Ada

Në Pogradec do të luhet sot ndeshja e prapambetur, ajo midis Pogradecit dhe Adës. Kjo ndeshje është e rëndësishme për të dyja skuadrat, ku rezultati i saj do të vendosë fatin e objektivave përfundimtare për Pogradecin për Superligën, ndërsa Ada do të luftojë fort për të arritur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.520Z

Pogradeci rikonfirmohet në “top”

Pogradeci rikonfirmoi veten në “top” të Kategorisë së Parë (31 pikë), pas fitores së çmuar 1-0 në transfertën e vështirë të Mamurrasit debutues, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të, me skuadrën e Ylli Çekiçit, tashmë të shkëputur katër pikë nga ndjekësja më e afë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.708Z

Pogradeci rikonfirmohet ne top

Pogradeci rikonfirmoi veten ne top te Kategorise se Pare 31 pike pas fitores se cmuar 1-0 ne transferten e veshtire te Mamurrasit debutues ne ndeshjen e vlefshme per javen e 13-te me skuadren e Ylli ekicit tashme te shkeputur kater pike nga ndjekesja me e afert Apolonia e Fierit. Kjo e fundit fitoi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama