Rezultate te kerkimit per termin: +Pohrebinsky

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] pohrebinsky / docs[0] 1 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2014-01-25

Ukraine bisedimet Janukovic-opozite pa rezultat

Protestuesit ne kryeqytetin Kiev te Ukraines kane ngritur barrikada te reja pas bisedimeve pa rezultat mes opozites dhe presidentit Viktor Janukovic. Protestuesit anti-qeveritare mesohet se kane bllokuar edhe disa nga ndertesat e administrates rajonale si dhe po mbajnë të rrethuara disa z