Rezultate te kerkimit per termin: +Pojani

Total: 387
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.654Z

Avramushi largohet nga Pojani

(ALBANIA SPORT)  - Trajneri Gjergj Avramushi është larguar nga bankina e Pojanit, skuadër e Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Nga Pojani janë larguar edhe dy lojtarë, Kita dhe Xhoga. Pojani pas pëfundimit të fazës së parë renditet në vendin e 10-të me 11 pikë pas 11 ndeshjesh (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.407Z

Pojani, vrasesi ndodhej në Vlorë

14/01/2005  TIRANË -Hetimet për vrasjen e tregtarit Arben Pojani, delegohen në qytetin e Vlorës. Burime nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, thanë dje se zbardhja e vrasjes së biznesmenit 34-vjeçar, i cili merrej kryesisht me tregtinë e mishit, i është deleguar së fundi Prokuori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.593Z

Gr. Jugu, Këlcyra -Pojani 4-0

(www.albania-sport.com) – Këlcyra mori revanshin ndaj Pojanit, duke fituar 4-0. Ndeshja ishte e vlefshme për javën e 14-të të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Lame (9’), Llaçe (40’), Kanani (53’) dhe Aliaj (57’) shënuan për këlcyriotët  drejtuar nga Spahiu. Ndeshja e fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.648Z

Gr. Jugu Pojani-Tomori 1-2

www.albania-sport.com - Tomori i Beratit fitoi 2-1 në transfertën e Pojanit. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 19-të të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Për vendasit e Pojanit shënoi Kita (38’), ndërsa për beratasit e drejtuar Muzhai realizoi një dygolësh Shinko (67’ dhe 72

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.995Z

Grupi Jugu. Maliqi – Pojani 2-0

www.albania-sport.com - Maliqi trimfoi 2-0 në derbin me Pojanin, në sfidën e qarkut të Korçës, në takimin e prapambetur të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Maliqi i Hoxhës shënoi një gol të shpejtë më anë të Bibës (1’) dhe po ky lojtar realizoi në minutën e 39-të. Maliqi u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.911Z

Orhan Pojani, historia e parrëfyer e rilindasit

TIRANE-Dokumentet e para që shprehin aktivitetin e tij patriotik i gjejmë qysh në kohën e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, në vitin 1878. Ndërkohë që Orhan beu nuk ishte më shumë se 32 vjeç, sipas dokumenteve të Arkivit të Shteti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama