Rezultate te kerkimit per termin: +Pol +Roxhers

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.533Z

Çështja Haradinaj, prokurori i Hagës kërkon 20 vjet burg

Haradinaj, Balaj dhe Brahimaj gjatë seancës në Gjykatën e Hagës Prokuroria në Gjykatën Ndërkombëtare në Hagë shqyrtoi dje një nga seancat përmbyllëse të procesit gjyqësor kundër ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të cilin kërkoi 20 vjet burg. Seanca tjetër pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.514Z

Prokurorët kërkojnë 20 vjet burg për Haradinajn

Ramush Haradinaj HAGE- Së paku 20 vjet burgim kanë kërkuar Prokurorët e Tribunalit Ndërkombëtar të Hagës, nën akuzën për krime lufte për ish kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Siç raporton Radio Evropa e Lirë, të njëjtin dënim Prokurorët kanë kërkuar edhe për dy bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.522Z

Hagë, mbrojtja jep konkluzionet për Haradinaj

Ramush Haradinaj HAGE- Mbrojtja jep konkuzionet ne procesin permbylles per Ramush Haradinaj, i akuzuar per krime lufte, ndaj te cilit prokuroria kerkoi denimin me 20 vite burg. Nje dite me pare, Prokurorët e Tribunalit Ndërkombëtar të Hagës, nën akuzën për krime lufte për ish kryeministrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.519Z

Mbrojtja e Haradinajt Jo cdo hero eshte kriminel lufte

Prokurorët e Gjykatës së Hagës kanë kërkuar që Ramush Haradinaj, ish kryeministër i Kosovës, të dënohet së paku me 20 vjet burgim, pasi dyshohet se ka kryer krime lufte. Të njejtin dënim, prokurorët kanë k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.514Z

Prokurorët e Hagës kërkojnë së paku 20 vite burg për Haradinaj

Hagë- Të paktën 20 vite burg, është kjo masa e sigurisë që ka kërkuar Prokuroria e Gjykatës Ndërkombëtare për Krime Lufte , për ish-kryministrin, Ramush Haradinaj.Gjatë seancës së sotme, në permbyllje të çeshtjes, prokurori Pol Roxhers u shpreh se dënimi më i vogël që duhet dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.937Z

"Led Zeppelin" rigjen madhështinë e dikurshme

Disa banda rroku i përshpejtojnë ritmet muzikore kur u bie rasti të luajnë pjesë të vjetra, dekada pas kompozimit të tyre. Përshpejtimi i ritmit është një lloj mburoje: refuzim ndaj faktit që koha është e pandalshme dhe kalon për të gjithë, entuziazëm disi i rremë për të kompens

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.515Z

Seanca përmbyllëse, prokurorët: 20 vjet burg për Haradinajn

Prokurorët e Gjykatës Ndërkombëtar të Hagës kanë kërkuar që Ramush Haradinaj, ish kryeministër i Kosovës, të dënohet të paktën me 20 vjet burgim, nën dyshimet për krime luftem, akuzë kjo për të cil&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama