Rezultate te kerkimit per termin: +Polian +Adriatik +Zotkaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] polian / docs[0] 11 / hits[0] 11 / keyword[1] adriatik / docs[1] 9738 / hits[1] 14144 / keyword[2] zotkaj / docs[2] 209 / hits[2] 386 /
No Pic available
  • 2011-04-18

Fidel Ylli incident me simpatizantet e PD

POLIAN- Mesditen e djeshme ne qytetin e Policanit eshte shenuar nje incident mes deputetit socialist Fidel Ylli dhe disa simpatizanteve te PD-se. Deputeti i Partise Socialiste Fidel Ylli eshte fyer dhe ofenduar nga disa simpatizante demokrate nderkohe qe nderhyrja e menjehershme e policise ka qetesu

No Pic available
  • 2011-04-10

PS prezanton Zotkajn per here te trete ne Polican

POLIAN- Partia Socialiste ka hapur mbremjen e djeshme fushaten elektorale ne bashkin e qytetit te Policanit. Deputetet Taulant Balla dhe Blendi Klosi kane prezantuar kandidaturen e Adriatik Zotkaj kryetari aktual ne detyre qe kandidon per here te trete per kreun e bashkise perballe kandidatit te dj